17-18k laptop tavsiyesi

Bütçe
18.000₺
Dostum Selamlar;

Hiç düşünmeden al geç derim sana. Monster'da hali hazırda %10 indirim var. F/P açısında en mantıklı model. Gerek 11800H gibi performans işlemcisi gerek RTX3060 gibi bir ekran kartı(-ki bu fiyatlara 3050TI var) gerekse kasa tasarımı ve satış sonrası desteği düşünürsek Monster mantıklı bir seçenek. Tanıdıklarımın büyük bir kısmı Monster kullanıyor. Gayet memnunlar. Kötü yorumlara takılma, "Meyve veren ağaç taşlanır"
Dostum Selamlar;

Hiç düşünmeden al geç derim sana. Monster'da hali hazırda %10 indirim var. F/P açısında en mantıklı model. Gerek 11800H gibi performans işlemcisi gerek RTX3060 gibi bir ekran kartı(-ki bu fiyatlara 3050TI var) gerekse kasa tasarımı ve satış sonrası desteği düşünürsek Monster mantıklı bir seçenek. Tanıdıklarımın büyük bir kısmı Monster kullanıyor. Gayet memnunlar. Kötü yorumlara takılma, "Meyve veren ağaç taşlanır"
Yorumlari bi okudum da dogru soylenen yerler var. Burasi gibi karar verdin mi aldin mi bilmiyorum ama kesinlikle bu

Merhaba dostlar, yeni bir laptop arayışı içindeyim ve gerçekten yardımınıza ihtiyacım var. O kadar çok seçenek var ki kafam karıştı.

Kullanım amacı: Birincil olarak mimari programlar kullanılacak. Özellikle 3DS Max+vray'de performansı yüksek bir cihaz istiyorum. Onun dışında Photoshop, Lumion vs. Kullanırım. İkincil olarak da oyun diyebilirim ama çok fazla oyun oynayan birisi değilim. O yüzden render ağırlıklı bir kullanım olacak.

bütçe: 17.000₺-18.000₺ civarı. Her şeyiyle F/P olan ve çok beğendiğim bir cihaz olursa Max 19.000₺ ama fazlasına bütçem yetmez :)

Ben araştırdığım kadarıyla Monster, MSI, ASUS, Acer, HP gibi modeller gördüm bu aralıkta. Monster'ın aşağıda belirttiğim modeli çok hoşuma gitti ama yorumlardan dolayı tedirgin oldum. Her ne kadar yakınımda çok tavsiye eden olsa da internette çok kötü yorumları var. Ama ben yine de marka kısıtlaması olmadan önerilerinizi bekliyorum. Tavsiyenizle beraber neden o bilgisayarı tercih ettiğinizi de belirtirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler...

11800H işlemcili RTX3060 bir sistem ki 16 GB RAM ve 512 GB SSD olması da güzel ayrıntı olmuş. 17.3" ekran boyutu ile de Monster Tulpar T7 V21.7 kesinlikle öneririm. :)

Hocam selamlar fp olarak en iyi cihazlardan yapacağın işi rahatlıkla görecektir

Hocam selamlar fp olarak oldukça iyi bir model işlemciside oldukça yüksek işlerini rahatlıkla gorecektir

Dostum Selamlar;

altına imzamı atarım.

Hocam selamlar fp olarak en iyi cihazlardan yapacağın işi rahatlıkla görecektir.

Hocam selamlar fp olarak oldukça iyi bir model işlemciside oldukça yüksek işlerini rahatlıkla gorecektir.

Gigabyte laptoplarda ısınma sorunu var mı? Bir bilginiz var mı ben Monster kullanıyordum ama laptop kasası fazla ısınıyor ve el yakıyor bir süre sonra genel Monster sorunuda bu kasa fazla ısınıyor.

Hocam ilk mesajda bahsettiğiniz monsterı alın gitsin. En basitinden ekranı 17inç 2k %100 srgb, önerilen tüm bilgisayarları ekranlarından iyi. Donanım olarak da aynı durum geçerli. Herhangi bir performans kısıtı olamayan bir doananıma sahip. Bunu üzerine şık ve boyuna göre gayet hafif, bazı 15 inç laptoplardan bile hafif.

Yeni konular

Geri
Yukarı