Monster Tulpar T7 v21.7 vs T7 v22.2

iki cihazı da mağazada inceledim. ben 21.7 aldım. Fiyatı 2bin tl artmış ben aldıktan sonra. Satsam mı :D 22.2 kasası kalın ve tasarımı kötü diye almadım. 21.7 magnezyum olduğu için ince ve saatlerce oyun oynayabiliyorum. Bir sıkıntı yok. Sadece benim intel hd ekran kartı yazılımımda problem var. Ekranda parlama yapıyordu bazen ben de biostan harici ekran kartını seçtim onu kullanıyorum. Valla arkadaşlar pcden memnunum. 2k çözünürlükte oynuyorum ve kullanıyorum her zaman. Gayet güzel.

iki cihazı da mağazada inceledim. ben 21.7 aldım. Fiyatı 2bin tl artmış ben aldıktan sonra. Satsam mı :D 22.2 kasası kalın ve tasarımı kötü diye almadım. 21.7 magnezyum olduğu için ince ve saatlerce oyun oynayabiliyorum. Bir sıkıntı yok. Sadece benim intel hd ekran kartı yazılımımda problem var. Ekranda parlama yapıyordu bazen ben de biostan harici ekran kartını seçtim onu kullanıyorum. Valla arkadaşlar pcden memnunum. 2k çözünürlükte oynuyorum ve kullanıyorum her zaman. Gayet güzel.
Teşekkürler hocam yorumunuz için.

@Muhammed Siraç ZOR hocam ne karar verdiniz. Aldıysanız tecrübenizi paylaşabilir misiniz? Aynı şekilde iki bilgisayar arasında kaldım.

Hocam yükselen fiyatlar nedeniyle yılbaşı indirimlerinde ne yazık ki Abra A7 v11.5 almaya bütçem yetti. Ancak şunu fark ettim ki 3050 Ti 95W da benim için gayet yeterliymiş. Tabii 3050'ye düşmek istemedim, sonuçta öyle veya böyle oyun oynanacak bu bilgisayarda. :D

Geri
Yukarı