17.3 inç RTX 4070 laptop önerisi

O zaman 17.3 4070 bir laptop önerebilir misiniz?

ROG STRIX G17 (2023) G713.
G713PI-LL044-Gaming
bu modeli seçebilirsiniz. Kağıt üzerinde mükemmel. Tüm parametrelere dikkatlice baktım. Ekranda Dolby HDR var. Sizin için büyük bir avantaj. Panel kesinlikle harika. İşlemci güçlü ekran kartı harika. Hayatım boyunca hiç ROG kullanmadım. Eğer yarına kadar bekelrseniz yakınımda 3 büyük alışveriş merkezi var onlara sorabilirim ya da ürün varsa ben incelerim.

PC fiyatı 1 günde uçmuş ne yazık ki. Dün aynı ürünü bir arkadaş 68 bin TL size önermiş. Şimdi 73 k civarı. Size attığım link ASUS'e Store sanırım ASUS Store aynı. Hepsiburada vb sitede 2000 TL daha ucuzunu bulabilirsiniz. Şahsen ben direkt orijinal satıcıdan almayı tercih ederdim. Aynı ürünü kullanan yurt dışı yorumlara baktım genel kanaat herkes memnun. Birkaç kişide özellikle ekran sızması vs durum olmuş. Küçük yazılımsal sorunlar (ses kartı gibi) hepsinin çözümü var. İşlemci bir canavar olduğu için ne kadar güçlü soğutma sistemi olsa bile PC ısınacaktır. Ekran gerçekten mükemmel inceleme videolarına göz attım size yarın daha detaylı bilgi verebilirim. Türkiye de ASUS servisi ne durumda hiç bilmiyorum. Bunu araştırmak lazım ileriye dönük. Şansın yardımıyla genel bakımdan bakıma PC sizi kesinlikle üzmez.

Son düzenleme:

ROG STRIX G17 (2023) G713.
G713PI-LL044-Gaming
bu modeli seçebilirsiniz. Kağıt üzerinde mükemmel. Tüm parametrelere dikkatlice baktım. Ekranda Dolby HDR var. Sizin için büyük bir avantaj. Panel kesinlikle harika. İşlemci güçlü ekran kartı harika. Hayatım boyunca hiç ROG kullanmadım. Eğer yarına kadar bekelrseniz yakınımda 3 büyük alışveriş merkezi var onlara sorabilirim ya da ürün varsa ben incelerim.

PC fiyatı 1 günde uçmuş ne yazık ki. Dün aynı ürünü bir arkadaş 68 bin TL size önermiş. Şimdi 73 k civarı. Size attığım link ASUS'e Store sanırım ASUS Store aynı. Hepsiburada vb sitede 2000 TL daha ucuzunu bulabilirsiniz. Şahsen ben direkt orijinal satıcıdan almayı tercih ederdim. Aynı ürünü kullanan yurt dışı yorumlara baktım genel kanaat herkes memnun. Birkaç kişide özellikle ekran sızması vs durum olmuş. Küçük yazılımsal sorunlar (ses kartı gibi) hepsinin çözümü var. İşlemci bir canavar olduğu için ne kadar güçlü soğutma sistemi olsa bile PC ısınacaktır. Ekran gerçekten mükemmel inceleme videolarına göz attım size yarın daha detaylı bilgi verebilirim. Türkiye de ASUS servisi ne durumda hiç bilmiyorum. Bunu araştırmak lazım ileriye dönük. Şansın yardımıyla genel bakımdan bakıma PC sizi kesinlikle üzmez.

Teşekkür ederim. Beklerim tabiki acelem yok. Yaşım 42 oldu bu son cihazım olucak.Tekrar bir PC almam büyük ihtimallae. Artık eskisi gibi oyunları çok oynuyamıyorum ama boş kaldıkça oynamak istiyorum. Yanlız gönderdiğiniz linki tıklayınca 4060 lı sistem açılıyor. Acaba yanlış link mi gönderdiniz.

Teşekkür ederim. Beklerim tabii ki acelem yok. Yaşım 42 oldu bu son cihazım olacak. Tekrar bir PC almam büyük ihtimallae. Artık eskisi gibi oyunları çok oynayamıyorum ama boş kaldıkça oynamak istiyorum. Yalnız gönderdiğiniz linki tıklayınca 4060'lı sistem açılıyor. Acaba yanlış link mi gönderdiniz.

Zaten bence uzun yıllar tekrar yeni PC ihtiyacınız olmaz gibime geliyor. Sadece oyun değil, film, kurgu vs hatta müzik için bile seçilebilir. Dolby hoparlör kulağa hoş geliyormuş. En tepe sağda çubuğa tıklayınca teknik özellikler sekmesi gelecek ve oradan özellikleri seçebilirsiniz. O kısımdaki 2. PC ROG STRIX G17 (2023) G713.
G713PI-LL044 (seri nolu). Mobilden girdiğim için web sitesini tam görüntüleyemiyorum. Yarın size elimden geldiğince PC hakkında yazacağım. Esenlikler.

Zaten bence uzun yıllar tekrar yeni PC ihtiyacınız olmaz gibime geliyor. Sadece oyun değil, film, kurgu vs hatta müzik için bile seçilebilir. Dolby hoparlör kulağa hoş geliyormuş. En tepe sağda çubuğa tıklayınca teknik özellikler sekmesi gelecek ve oradan özellikleri seçebilirsiniz. O kısımdaki 2. PC ROG STRIX G17 (2023) G713.
G713PI-LL044 (seri nolu). Mobilden girdiğim için web sitesini tam görüntüleyemiyorum. Yarın size elimden geldiğince PC hakkında yazacağım. Esenlikler.

Sizce bu nasıl

Acer arkadaşımda var farklı bir modeli memnun kalmadı.Bu model için blmiyorum ama .Acer full HD olsa bile çok sıkıntı olmaz ama 70k civarı para verince ekranda tabiki iyi olsun diye bekliyorsun.
@Bestty

Son düzenleme:
Acer arkadaşımda var farklı bir modeli memnun kalmadı. Bu model için blmiyorum ama. Acer Full HD olsa bile çok sıkıntı olmaz ama 70k civarı para verince ekranda tabii ki iyi olsun diye bekliyorsun. ASUS'ta 74K civarı indirime giremi acaba. Biraz zorlucak beni. Teşekkür ederim ilgilendiniz. O zaman yarın detaylı bakabilersiniz sevinirim. Ona göre bir karar vereyim.

İndirim mevzusunu bilemeyiz, o satıcının kararı. Ben sadece 4070 için 70k'nın fazla olduğunu düşünüyorum. Nitro 16 modelleri daha yaşını bile doldurmadı, arkadaşınızınki Nitro 5 modeli falan olabilir. Bu cihaz fiyatını hak ediyor.

Sizce bu nasıl.

Bu düşünmeye bile gelmez bir marka. Vector bundan çok çok iyi.

Ayrıca 4070 için 70k verilmez.

Ayrıca 17'3 4070 MSI orta kalite hariç, her anlamda premium sadece ROG var. 74 k evet 4070 hak etmeyebilir. Ama piyasa mevcut. Dün 68 bugün 73 yarın belki 76?

Acer. Hakkında çok soru işareti var. Yaşadığım ülkede ürünleri tutulmuyor. Elbette bahsettiğiniz 50 k cihaz. O seviyede 4070 en büyük etken tercih sebebi olabilir.

Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? 500 nit parlaklık tepe seviye mükemmel değer. İşlemci Ryzen 9 olduğu halde sizin modelle başa baş. Sentetik testlerde daha az güç tükettiğini gördüm. Sanırım Ryzen 9 bu model daha alınabilir? En büyük artısı 1 TB SSD okuma 7000 yazma 3900-4900 arasında gördüm. Tek büyük eksiği ne yazık ki Dual RAM yok. Başka gözüme çarpan fark yok. Aradaki fiyat farkına kullanıcı zaten SSD anca alır Türkiye şartlarında. Bence düşünmeye değer. Kağıt üstünde iki model de güzel. Hiç kullanmadığım için soğutma, malzeme kalitesi, servis vb kesin bir şey söylemek zor benim için.

Son düzenleme:
Bu düşünmeye bile gelmez bir marka. Vector bundan çok çok iyi.

Ayrıca 17'3 4070 MSI orta kalite hariç, her anlamda premium sadece ROG var. 74 k evet 4070 hak etmeyebilir. Ama piyasa mevcut. Dün 68 bugün 73 yarın belki 76?

Acer. Hakkında çok soru işareti var. Yaşadığım ülkede ürünleri tutulmuyor. Elbette bahsettiğiniz 50 k cihaz. O seviyede 4070 en büyük etken tercih sebebi olabilir.

Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? 500 nit parlaklık tepe seviye mükemmel değer. İşlemci Ryzen 9 olduğu halde sizin modelle başa baş. Sentetik testlerde daha az güç tükettiğini gördüm. Sanırım Ryzen 9 bu model daha alınabilir? En büyük artısı 1 TB SSD okuma 7000 yazma 3900-4900 arasında gördüm. Tek büyük eksiği ne yazık ki Dual RAM yok. Başka gözüme çarpan fark yok. Aradaki fiyat farkına kullanıcı zaten SSD anca alır Türkiye şartlarında. Bence düşünmeye değer. Kağıt üstünde iki model de güzel. Hiç kullanmadığım için soğutma, malzeme kalitesi, servis vb kesin bir şey söylemek zor benim için.

Merhaba. Ben Vatan Bilgisayar indiriminden 2 hafta önce Acer Nitro 16 işlemci 7840hs modeli olanı aldım. 16 gb ram + 2 tb ssd takviyesi yaptım. Bayram tatilinde uzun zaman kullanma ve deneme fırsatım oldu. Birçok oyun denedim. 2k çözünürlükte, epic ve ultra ayarlarda 60 fps altına düşen oyun görmedim. Benim için sessiz çalışması çok önemliydi ve aradığımı buldum. Dengeli ayarlarda aşırı sessiz. Başka sormak istediğiniz şeyler olursa cevaplayabilirim.

Merhaba. Ben Vatan Bilgisayar indiriminden 2 hafta önce Acer Nitro 16 işlemci 7840HS modeli olanı aldım. 16 GB RAM + 2 TB SSD takviyesi yaptım. Bayram tatilinde uzun zaman kullanma ve deneme fırsatım oldu. Birçok oyun denedim. 2K çözünürlükte, Epic ve Ultra ayarlarda 60 FPS altına düşen oyun görmedim. Benim için sessiz çalışması çok önemliydi ve aradığımı buldum. Dengeli ayarlarda aşırı sessiz. Başka sormak istediğiniz şeyler olursa cevaplayabilirim.

Kullanan birisini görmek çok güzel. Tam olarak PC kaça aldınız? İlave ücretler vs toplamı nedir? Kanımca + - yine aynı ücrete tekabül ediyor elbette +16 RAM hariç. Ryzen 7 bırakıp Ryzen 9 almaya değer mi? Alacak olan arkadaş epey kararsız. Sizde ki 16 RAM 8*2 miydi yoksa yine 16*1 mi? Gerçekten kağıt üstünde güzel ürün. Uzun yıllar size hizmet etsin.

Geri
Yukarı