₺17.500 iş için laptop önerisi

Bütçe
17500
Hocam ben Ryzen'a karşı ön yargılıyım o yüzden Intel tercih ediyorum. https://www.trendyol.com/lenovo/ide...276119877?boutiqueId=611367&merchantId=114271 bu bana en mantıklı gelen seçenek oldu.
Hocam önyargı gereksiz. Piyasada Ryzen ısınıyor vs çok söylem var aynısı Intel içinde geçerli. Saçma yargılar. Bu modelde Intel olan daha iyi çünkü 8gb ram fazlası var. Fark varsa bile kapatır aradaki farkı fazlasıyla.

Hocam ön yargı gereksiz. Piyasada Ryzen ısınıyor vs çok söylem var aynısı Intel içinde geçerli. Saçma yargılar. Bu modelde Intel olan daha iyi çünkü 8 GB RAM fazlası var. Fark varsa bile kapatır aradaki farkı fazlasıyla.

Bende i5 11400h 3060'lı laptop var evet ısınıyor. Hiç Ryzen'li laptopum olmadı ama o konuda bir bilgim yok.

En iyi seçeneğiniz bu 2.5k ekran çok güçlü bir işlemci 16 çift kanal RAM(lehimli).
Ekran kartının watt değeri düşük Gaming laptoptan ziyade iş ve günlük hayat için tasarlanmış fakat yine de birçok oyunu sıkıntısız oynarsınız.

En iyi seçeneğiniz bu 2.5k ekran çok güçlü bir işlemci 16 çift kanal RAM(lehimli).
Ekran kartının watt değeri düşük Gaming laptoptan ziyade iş ve günlük hayat için tasarlanmış fakat yine de birçok oyunu sıkıntısız oynarsınız.
Kaç w hocam 90w mı ?

Bende i5 11400h 3060'lı laptop var evet ısınıyor. Hiç Ryzen'li laptopum olmadı ama o konuda bir bilgim yok.
Hangi marka hocam? Kasa tasarımı yüzünden ısınıyordur büyük ihtimalle.

Kaç w hocam 90w mı ?

Hangi marka hocam? Kasa tasarımı yüzünden ısınıyordur büyük ihtimalle.
acer nitro 5

hocam sizin attığınız linkteki ekran kartının wattı ile https://www.trendyol.com/lenovo/ide...276119877?boutiqueId=611367&merchantId=114271 buradaki ekran kartının wattı farklı mı?

Arkadaşın attığı laptop gayet güzel. Zaten ortada bir fiyat var almışken iyisini almakta yarar var. İş yapıyorum diye düşük almak bence saçmalık. İleride farklı işiniz olur oyun oynamaya karar verirsiniz vs. o zaman iyi ki aldım diyebilirsiniz. Zaten yukarıda gördüğüm kadarı ile alıyorsunuz. Bence bu sistemi almak daha mantıklı.

Geri
Yukarı