17 bin TL bütçe ile sistem tavsiyesi

IMG_20190113_201902.png

Yayın icin bu makinayı düşünüyorum. Gereksiz gördüğünüz şu parcasi fazla olmuş, dediginiz birşey varmı kontrol edebilirmisiniz.

Yayın icin bu makinayı düşünüyorum. Gereksiz gördüğünüz şu parcasi fazla olmuş, dediginiz birşey varmı kontrol edebilirmisiniz.
2700 ile yayın bilgisayarı iyi olabilir. Tek bir güçlü PC almamaya emin misiniz ? O bütçeye 2080 Tİ çok rahat sığar çünkü. @Pantheon

Son düzenleme:
2700 ile yayın bilgisayarı iyi olabilir. Tek bir güçlü PC almamaya emin misiniz ? O bütçeye 2080 Tİ çok rahat sığar çünkü. @Pantheon
Hocam dilediğiniz doğru ma fps değerinin oyun içinde düşmesini istemiyorum. Yani tek amacım o yani.

Arkadaşlar bu sistemde birbirine ters düşecek bir nokta varmı ? Gerek ankart uyumu, gerekse ilsemci ekrankartı uyumu gibi.Bu sistemi almayı düşünüyorum bir kac hafta içinde yanlış bir parça almak istemiyorum isin gerçeği.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı