17 bin TL telefon önerisi

Bütçe
17.000 TL
Madem işlemci karşılaştıracaksınız bari Versus.com üzerinden yapmayın. "Nanoreview" üzerinden inceleyin 😂.

1680440176433.png

1680440193005.png

😀?

"İşlemcisi de o bütçedeki bir telefon için çok çok düşük." demeniz ayrı saçma.

Öyle çünkü apple denen firmanın işlemcileri çok da güçlü değil iOS yazılımı için AnTuTu puanı gerekenden yüksek çıkıyor ama 8 gen 1 AnTuTu puanı olarak bile tokatlamış gördüğnüz gibi ve evet.

İşlemcisi de o bütçedeki bir telefon için çok çok düşük.

Fanboylar ne zaman bilmediği konularda yorum yapmayacak acaba :).

Eki Görüntüle 1724328

Eki Görüntüle 1724329

😀?

Öyle çünkü aplle denen firmanın işlemcileri çok da güçlü değil iOS yazılımı için AnTuTu puanı gerekenden yüksek çıkıyor ama 8 gen 1 AnTuTu puanı olarak bile tokatlamış gördüğnüz gibi ve evet.
8 Gen 1 ile karşılaştıran mı oldu acaba ?:D Snapdragon 888'den bahsediyorum. Haklı çıkmak için 8 Gen 1 ile karşılaştırıyorsun :D?

Eki Görüntüle 1724328

Eki Görüntüle 1724329

😀?

Öyle çünkü apple denen firmanın işlemcileri çok da güçlü değil iOS yazılımı için AnTuTu puanı gerekenden yüksek çıkıyor ama 8 gen 1 AnTuTu puanı olarak bile tokatlamış gördüğnüz gibi ve evet.

Fanboylar ne zaman bilmediği konularda yorum yapmayacak acaba :).
Bana fanboy denen arkadaşın telefon bilgisini şuan görmüş oldum. A13 Bionic 2019 yılında çıkan bir işlemci. 2019'da ise Snapdragon 855 bulunuyordu. Bak bakalım kim daha iyi işlemci üretiyormuş. Daha doğru düzgün bilgin bile yok :D???

S22 de hangi işlemci var acaba bak bakalım çok şaşıracaksın 😀.
"Çok çok kötü" demene takıldım ben. Kötümüymüş A13 Bio Android fanboyu ?

Bana fanboy denen arkadaşın telefon bilgisini şu an görmüş oldum. A13 Bionic 2019 yılında çıkan bir işlemci. 2019'da ise Snapdragon 855 bulunuyordu. Bak bakalım kim daha iyi işlemci üretiyormuş. Daha doğru düzgün bilgin bile yok :D?

En zeki Apple fanboyu şu anda hangi iki telefonu karşılaştırıyoruz? Konu sahibi hangi telefonlar arasında tercih yapacak? Hangisi daha iyi?
Daha fazla rezil olmadan burayı terk edin isterseniz.

"Çok çok kötü" demene takıldım ben. Kötümüymüş A13 Bio Android fanboyu ?

o bütçedeki bir telefon için.
😀

En zeki Apple fanboyu şu anda hangi iki telefonu karşılaştırıyoruz? Konu sahibi hangi telefonlar arasında tercih yapacak? Hangisi daha iyi?
Daha fazla rezil olmadan burayı terk edin isterseniz.
Ben iPhone 11 alsın mı demişim burada. En yukarıya bakarsanız S22 önerdim zaten. Ben herhangi bir markanın fanboyu değilim sizin gibi. Ben sıfır olarak alınmaması gerektiğini de belirttim. Siz gereksiz konuşmalarınızla burayı rezil olarak terk etseniz iyi olacak.

11 sağlam telefon falan değil 11 Pro belki seçilebilir ama 11'in ekranı rezalet işlemcisi de o bütçedeki bir telefon için çok çok düşük batarya sorunlarını saymıyorum bile benim telefonumda da elma logosu olsun diyorsanız alın ama S22 her yönden çok çok daha iyi.

Bu nasıl bir eleştiri argümanı? 11'in işlemcisi rezalet ise 11 Pro'nun ki ne? S22 bataryası ile 5 saat dayan da madalya falan verelim sana. Şuna bak telefonu gömmek için sahte argüman sunuyor. Ekranı OLED olmayabilir ama bu yüzden A13 Bionic'i gömmeye hakkın yok. Azıcık objektif olmayı öğrenmeni dilerim.

Ben iPhone 11 alsın mı demişim burada. En yukarıya bakarsanız S22 önerdim zaten. Ben herhangi bir markanın fanboyu değilim sizin gibi. Ben sıfır olarak alınmaması gerektiğini de belirttim. Siz gereksiz konuşmalarınızla burayı rezil olarak terk etseniz iyi olacak.

İki telefonun işlemcilerini karşılaştıran siz değil misiniz 😀?

Bu nasıl bir eleştiri argümanı? 11'in işlemcisi rezalet ise 11 Pro'nun ki ne? S22 bataryası ile 5 saat dayan da madalya falan verelim sana. Şuna bak telefonu gömmek için sahte argüman sunuyor. Ekranı OLED olmayabilir ama bu yüzden A13 Bionic'i gömmeye hakkın yok. Azıcık objektif olmayı öğrenmeni dilerim.
Kendini çok bilmiş sanan arkadaş burada Android fanboyluğu yapıyor. Çok takmadan göz ardı etmek gerek.

İki telefonun işlemcilerini karşılaştıran siz değil misiniz 😀?
Anlama kıtlığınız var sanırsam. Ben "çok çok kötü" dediğiniz için karşılaştırdım.

Bu nasıl bir eleştiri argümanı? 11'in işlemcisi rezalet ise 11 Pro'nun ki ne?

11 Pro'da daha iyi bir ekran var ya hani ayrıca biraz okuma yazmanız var ise Apple tercih edilecekse dediğimi görürsünüz yapmayın bu kadar düşmeyin lütfen.

A13 Bionic'i gömmeye hakkın yok. Azıcık objektif olmayı öğrenmeni dilerim.

Gayet de var? A13 bionic eski kalmış bir işlemci ve güncel pek çok işlemci onu geçiyor bu kadar basit bu bütçede de tercih edilmez objektiflik biraz lütfen.

Anlama kıtlığınız var sanırsam. Ben "çok çok kötü" dediğiniz için karşılaştırdım.

Ülüba dikkat edersek biraz. Sizin anlama kıtlığınız var sanırım bu bütçede evet çok çok kötü var mı itirazınız?

Geri
Yukarı