17 bin TL telefon önerisi

Bütçe
17.000 TL
11 Pro'da daha iyi bir ekran var ya hani ayrıca biraz okuma yazmanız var ise Apple tercih edilecekse dediğimi görürsünüz yapmayın bu kadar düşmeyin lütfen.

Gayet de var? A13 bionic eski kalmış bir işlemci ve güncel pek çok işlemci onu geçiyor bu kadar basit bu bütçede de tercih edilmez objektiflik biraz lütfen.

Ülüba dikkat edersek biraz. Sizin anlama kıtlığınız var sanırım bu bütçede evet çok çok kötü var mı itirazınız?

Siz fazla mı zeki siniz? Ben bu bütçede tercih edilir diye bir şey mi söyledim? Madem işlemcisi bu kadar düşük aynı işlemciyle çıkış yapan 11 Pro'nun işlemcisi nasıl daha iyi oluyor? Bir konuda haksızsanız bunu kabul etmelisiniz daha fazla zorlayıp kendinizi küçük düşürmeyin. Sizi rencide etmek amacı ile söylemiyorum.

Siz fazla mı zeki siniz? Ben bu bütçede tercih edilir diye bir şey mi söyledim? Madem işlemcisi bu kadar düşük aynı işlemciyle çıkış yapan 11 Pro'nun işlemcisi nasıl daha iyi oluyor? Bir konuda haksızsanız bunu kabul etmelisiniz daha fazla zorlayıp kendinizi küçük düşürmeyin. Sizi rencide etmek amacı ile söylemiyorum.
Aynısını bende söylememe rağmen anlamıyor. Bu bütçeye göre işlemcisi çok çok kötü demiş. Ama bunu anlamayıp rezil olmayı tercih ediyor arkadaş.

Hocam açıklıyorum anlamıyor musunuz ben de demişim ki Apple tercih edilecekse 11 Pro tercih edilmeli elma logosu oha çok havalı falan geziyor sizin gibi insanlar o yüzden Pro daha alınabilir bir model ekranı daha iyi olduğu için.

Aynısını bende söylememe rağmen anlamıyor. Bu bütçeye göre işlemcisi çok çok kötü demiş. Ama bunu anlamayıp rezil olmayı tercih ediyor arkadaş.

Neden bu bütçede işlemcisinin iyi olduğunu açıklar mısınız rica etsem?

Hocam açıklıyorum anlamıyor musunuz ben de demişim ki Apple tercih edilecekse 11 Pro tercih edilmeli elma logosu oha çok havalı falan geziyor sizin gibi insanlar o yüzden Pro daha alınabilir bir model ekranı daha iyi olduğu için.

Ben size işlemcisi "çok çok iyi" demedim bu bütçe için zaten. Ama "çok çok kötü" değil. Bunu anlayabilmişsinizdir umarım.

Ben size işlemcisi "çok çok iyi" demedim bu bütçe için zaten. Ama "çok çok kötü" değil. Bunu anlayabilmişsinizdir umarım.

Hocam diyorum ki bu bütçedeki mantıklı olarak alınabilecek neredeyse her telefon A13 bionic işlemcisinden kat ve kat daha iyi ve bu onu listenin sonlarına atıyor ve çok çok kötü yapıyor.

Pardon da siz “kim” oluyorsunuz da insanların hayatını bilmeden onlar hakkında çıkarımda bulunuyorsunuz? iPhone 11 128 GB kullanıyorum bir kere bile “bakın benim iPhone um var” diye dolanmadım. 16 yaşındayım elimdeki cihazla hava atacak kadar ezik ve acınası bir durumda değilim. Ergen çocukların yaptığı davranışları sergilemiyorum çok şükür. Lütfen yorumunuzu ona göre yapın ki insanlar karşılık verme ihtiyacı hissetmesin. Burası bir forum, insanların yardıma ihtiyacı var kavga izlemeye değil.

Hocam diyorum ki bu bütçedeki mantıklı olarak alınabilecek neredeyse her telefon A13 bionic işlemcisinden kat ve kat daha iyi ve bu onu listenin sonlarına atıyor ve çok çok kötü yapıyor.
Snapdragon 7 Gen 1, Dimensity 1200, Snapdragon 888 arasında çok çok kötü deyip Helio A25 gibi gösterilecek bir işlemci mi ?

Pardon da siz “kim” oluyorsunuz da insanların hayatını bilmeden onlar hakkında çıkarımda bulunuyorsunuz?

Yazdıkları yeterli değil mi sizce 8 gen 1 ile A13 bionici karşılaştırıyorlar.

iPhone 11 128 GB kullanıyorum bir kere bile “bakın benim IPhone'um var” diye dolanmadım. 16 yaşındayım elimdeki cihazla hava atacak kadar ezik ve acınası bir durumda değilim. Ergen çocukların yaptığı davranışları sergilemiyorum çok şükür. Lütfen yorumunuzu ona göre yapın ki insanlar karşılık verme ihtiyacı hissetmesin. Burası bir forum, insanların yardıma ihtiyacı var kavga izlemeye değil.

Yaşınız belli oluyor zaten de size laf atan vs olmadı farkında iseniz neden üstünüze alindiniz acaba? Ne mutlu size de biraz acınası ve yazdıklarınıza ters geldi konudan bağımsız kendinizden bahsetmeniz.

Siz değilsiniz belki ama inanın bana sizden cok daha fazla çeşit ve sayıda insan gördüm ve Apple'yi sadece elma logosu olduğu için tercih eden bir yığın insan var ve bu bütçede daha iyi telefonlar varken Apple tercih etmek fanboyluk oluyor.

Snapdragon 7 Gen 1, Dimensity 1200, Snapdragon 888 arasında çok çok kötü deyip Helio A52 gibi gösterilecek bir işlemci mi?

Değil ama A13 bionic o bütçedeki diğer işlemcilere göre çok çok kötü.

Yazdıkları yeterli değil mi sizce 8 gen 1 ile A13 bionici karşılaştırıyorlar.

Yaşınız belli oluyor zaten de size laf atan vs olmadı farkında iseniz neden üstünüze alindiniz acaba? Ne mutlu size de biraz acınası ve yazdıklarınıza ters geldi konudan bağımsız kendinizden bahsetmeniz.

Siz değilsiniz belki ama inanın bana sizden cok daha fazla çeşit ve sayıda insan gördüm ve Apple'yi sadece elma logosu olduğu için tercih eden bir yığın insan var ve bu bütçede daha iyi telefonlar varken Apple tercih etmek fanboyluk oluyor.
8 Gen 1 ile A13 Bionic'i karşılaştıran olmadı. Kendiniz uydurdunuz kendini konuşuyorsunuz :D?

Yeni konular

Geri
Yukarı