17 yaşımdayım aşırı gelecek kaygım var

Hocam ben Emuı 9.1 yazılımda bir açık buldum. (Açık düzeltildi ama paylaşamam. Belki başka açığı vardır.) Bana burdan bir olanak doğdu ve teklif aldım. Hemen kabul ettim. Burda ne gibi iş imkanları var bilemem ama yazılımcıya gerçekten destek ve önem veriyorlar. Maaş olarak gelirsem aylık 420 dolar alıyorum. Düşük gelebilir ama ben 18 yaşıma daha yeni girdim bundan dolayı biraz düşük. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Hayda. Yaşım gelince Huawei'de çalışmayı çok istiyorum. Nasıl girildiği, olanakları, istedikleri şeyler hakkında bir konu açma isteğiniz var mı?

Son düzenleme:
Hocam ben Emuı 9.1 yazılımda bir açık buldum. (Açık düzeltildi ama paylaşamam. Belki başka açığı vardır.) Bana burdan bir olanak doğdu ve teklif aldım. Hemen kabul ettim. Burda ne gibi iş imkanları var bilemem ama yazılımcıya gerçekten destek ve önem veriyorlar. Maaş olarak gelirsem aylık 420 dolar alıyorum. Düşük gelebilir ama ben 18 yaşıma dah yeni girdim bundan dolayı biraz düşük. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Hayırlı olsun. 3500 TL aslında iyi bir para. Yakında zam alırsınız bence.

Hocam ben EMUI 9.1 yazılımda bir açık buldum. (Açık düzeltildi ama paylaşamam. Belki başka açığı vardır.) Bana burdan bir olanak doğdu ve teklif aldım. Hemen kabul ettim. Burda ne gibi iş imkanları var bilemem ama yazılımcıya gerçekten destek ve önem veriyorlar. Maaş olarak gelirsem aylık 420 dolar alıyorum. Düşük gelebilir ama ben 18 yaşıma daha yeni girdim bundan dolayı biraz düşük. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Konu açarsanız daha iyi olur gibi. Çünkü şu an yaptığımız konu dışı oluyor. Yine de sorumu sorayım ben. Açığı nasıl buldunuz? Yani normal şekilde telefonu mu kullanıyordunuz, özellikle açık olacağını düşündüğünüz şeylere mi bakıyordunuz, yoksa bir anda karşınıza mı çıktı? Açığı bulduğunuzda nereye bildirdiniz? Geliştirilmesine hangi dil kullanılıyor HarmonyOS'un?

Hocam ben EMUI 9.1 yazılımda bir açık buldum. (Açık düzeltildi ama paylaşamam. Belki başka açığı vardır.) bana buradan bir olanak doğdu ve teklif aldım. Hemen kabul ettim. Burada ne gibi iş imkanları var bilemem ama yazılımcıya gerçekten destek ve önem veriyorlar. Maaş olarak gelirsem aylık 420 dolar alıyorum. Düşük gelebilir ama ben 18 yaşıma dah yeni girdim bundan dolayı biraz düşük. Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Peki hocam bu yazılım işinde profesyonel misiniz ya da nereden başladınız yazılım için lise ortaokul matematiğine ihtiyacımız varı daha doğrusu matematiğiniz iyi mi? Ve Huawei telefon kullanıyor musunuz:D?

Hocam fazla dil bilmeni zararı yoktur. Her dilde bilgili olmaya çalışın. Android için sorarsan bence ikisi de gelecek vadediyor. Bu dili nasıl kullandığına ve kendini nasıl pazarladığına bağlı.
Arkadaşlar konuyu kirletmemek için başka soru cevaplamayacağım. Yarın konu açmayı düşünüyorum. Oradan hepsini yanıtlmaya çalışırım.

Hocam ben programlamaya da başlamak istiyorum. Unity'den dolayı çok hafif C# bilgim var. Sizce geleceği olan diller nedir? Ben şu anlık mobil uygulama açlığından ve kullanıcılarından yararlanmak için dil arıyorum. Sizce flutter mı yoksa React Native mi daha mantıklı?

Hocam fazla dil bilmeni zararı yoktur. Her dilde bilgili olmaya çalışın. Android için sorarsan bence ikisi de gelecek vadediyor. Bu dili nasıl kullandığına ve kendini nasıl pazarladığına bağlı.
Arkadaşlar konuyu kirletmemek için başka soru cevaplamayacağım. Yarın konu açmayı düşünüyorum. Oradan hepsini yanıtlmaya çalışırım.

Sizi takip etmek istiyorum hocam nasıl edebilirim?

"Ergenliğin gereği olan takıntılar" kimse de yok gelecek kaygısı 10/1 oranında var(kendi yaşıtlarım için konuşuyorum), onlarda çabalayanlar. İntiharı bende çok düşündüm faaliyete geçecektim ilaçlar sayesinde ve biraz olumlu gelişmelerden sonra vazgeçtim. "12 saat çalışıp insanlıktan çıktıktan sonra eve gelip uyuyup ve bu hayatın sonuna kadar giden döngünün içine yaşamanın ne anlamı var?" Diye sordum hala soruyorum evet çok bencilce.

Seni seven insanlar seni büyütmek için nasıl ona yaşın kadar yıl katlanmışsa, sende onları yaşayan ölülere dönüştürmemek için kendini öldürmezsin. Yaparsan bencilsindir bu kadar basit. Bu arada bu devirde gelecek kaygısı olmayan ergenin tuzu kurudur, yoksa mümkünatı yok.

Geri
Yukarı