17 yaşında 43 kilo birisi nasıl kilo alabilir?

Bol bol tavuk ye kardeşim pilav göm kısacası ne bulursan at mideye bol şekerde öneriyorum pasta çörek börek bunları ye 1 ay sonra gel. Porsiyonları büyüt aklınca onu bitirmeden kalkmayacağım de günde 4 ögün sağlam ye elbette ekmek ye.

Merhaba. Ben Melih. 1.70 boyundayım, 15 yaşındayım ama 43 kiloyum. Ne yapmam lazım? Önerileriniz nedir?
Günlük harcadığın kaloriden fazlasını almalısın bu açığı kapatmak için bulking shakler var bunları içebilirsin ve en önemlisi fittnesa başlayabilirsin kas yapmak istemiyorsanda merak etme hemen olan şeyler değil zaten bunlar başladıktan sonra rahatlıkla kilo alırsın bende başladığımda zayıftım 1 ayda 7 kiloya yakın kilo almıştım hem iştihan çok açılır.

Kalori hesaplama uygulamaları var onlardan bir tanesini yükle. Boy-kilo endeksine göre sana günlük alman gereken kaloriyi söyleyecek onun üstüne çıkmaya çalışırsan alırsın.

Bol bol tavuk ye kardeşim pilav göm kısacası ne bulursan at mideye bol şekerde öneriyorum pasta çörek börek bunları ye 1 ay sonra gel. Porsiyonları büyüt aklınca onu bitirmeden kalkmayacağım de günde 4 ögün sağlam ye elbette ekmek ye.
Şekeri ben önermiyorum belki daha hızlı kilo alır ama en sonunda aynanın karşısındaki görüntüden yine memnun kalmaz kaliteli karbonhidratlar daha önemli en fazla alacağın şeker içeceklere koyacağın cicibebe olsun.

Günlük harcadığın kaloriden fazlasını almalısın bu açığı kapatmak için bulking shakler var bunları içebilirsin ve en önemlisi fittnesa başlayabilirsin kas yapmak istemiyorsanda merak etme hemen olan şeyler değil zaten bunlar başladıktan sonra rahatlıkla kilo alırsın bende başladığımda zayıftım 1 ayda 7 kiloya yakın kilo almıştım hem iştihan çok açılır.
Tadı güzel bir shakler biliyor musun ?

Tadı güzel bir shakler biliyor musun ?
Bir çok tane var bir tane öneri olarak verebilrim süt, fıstık ezmesi, cicibe, muz, 1yada2 parça bitter çikolata, 3-4 tane fındık, 4-5 tane badem, az bir miktarda pirinç unu, isteğe bağlı olarak bal yalnız inanılmaz kalorili oluyor kilo alma döneminde içebilirsin.

Geri
Yukarı