Zayıf birisi nasıl kilo alabilir?

Darxenos

Femtopat
Arkadaşlar o kadar zayıfım ki, biri beni görse abartısız bana kürdan der. Boyum 1.70 cm, kilom 40 kg. Hatta buraya bileğimin fotoğrafını atarım da utancımdan atamıyorum. Hani bir deri bir kemik olduğumu daha iyi anlayın diye. Aşırı stres ve öz güven problemim de var benim. Acaba bundan dolayı mı sürekli kilo kaybı yaşıyorum anlayamadım. Genetik olarak babama çok çekmişim. O da benim gibi zayıf ama onun kemikleri biraz geniş ve boyu da uzun. Gerçi genetik olsa bile bu kadar zayıf olmam pek normal değil gibi. Ne yapmam gerekiyor benim? Artık dışarı çıkmaya bile utanıyorum bu halimle. Ne giyersem giyeyim hiçbir kıyafet bana yakışmıyor zayıflığımdan dolayı. Bir ortamdayken o ortamdaki insanların arkadan benim zayıflığım hakkında konuştuklarında sesimi çıkarmıyorum bile. Doğal olarak haklılar diyeceğim. Çünkü aşırı zayıfım 😞

Hocam bebe bisküvisi kullanılabilir zamanında fazla yiyip kilo almıştım.
Hocam ben birkaç sene önce her gün yiyordum bebe bisküvisinden. Yine de kilo alamadım. Hatta çikolata eritip öyle yiyordum. Toplam 1500 kalori ediyordu bir porsiyon. Bir ay boyunca her gün yiyordum. Sonra bıraktım çünkü işe yaramadı.

Stresten uzak durabilirisiniz veya utanmadan. Kürdan olsanız ne olur şişman olsanız ne. Konuşsunlar.
Hocam inanmıyorsanız özelden size bileğimi çekip atayım. Hani tamamen anla nasıl zayıf olduğumu. Tabi arkamdan konuşurlar. Bundan dolayı hiç arkadaşım bile olmadı adamakıllı. Bana yapılan zorbalıklar yüzünden bu hale geldim zaten.

Hocam ayıp olmazsa Anneniz ve babanız zayıf mı? Veya kardeşiniz varsa oda zayıf mı? Eğer zayıflarsa bu sizin genetiğinizde kaynaklı kilo almaya baskın değilsinizdir. Doktora başvurmak lazım bu durum için.

Yeni konular

Geri
Yukarı