1.81 boyunda ve 17 yaşındayım, boyum daha fazla uzar mı?

Lise 1 de asosyalin tekiydim. Lise 2 de arkadaş çevrem oldu baskete merak saldım. Lise 1 de 171 iken lise 3 üm şuan 185 oldum. Günlük uğraştığın şeylerle alakalı sanırım.

lise 1 de bende 1.75 idim 3 geçtim 1.81 oldum umarım uzar :/
Uzadı mı kanka?
umarım uzarım ya :/ boşuna uğraşmıyorumdur o kadar
18 yaşındayım ve boyum 169 civarı. 181 olmak için nelerimi verirdim bir bilsen var ya... Özgüven eksikliği mi dersin, utangaçlık mı dersin, insan ilişkilerinde bozukluk mu dersin hepsi var bu boy yüzünden. Ortamlarda ciddiye bile alınmıyorsun. Söylediğin cümleyi kimse ne duyuyor ne cevaplıyor. Aynı yaşta aynı olgunlukta olmana rağmen sana 12 yaşında çocuk muamelesi yapıp korumaya falan çalışıyorlar.

Uzadı mı kanka?

18 yaşındayım ve boyum 169 civarı. 181 olmak için nelerimi verirdim bir bilsen var ya... Öz güven eksikliği mi dersin, utangaçlık mı dersin, insan ilişkilerinde bozukluk mu dersin hepsi var bu boy yüzünden. Ortamlarda ciddiye bile alınmıyorsun. Söylediğin cümleyi kimse ne duyuyor ne cevaplıyor. Aynı yaşta aynı olgunlukta olmana rağmen sana 12 yaşında çocuk muamelesi yapıp korumaya falan çalışıyorlar.

1.85 oldum daha da uzamam sanırım :(

Düşüp kalacak kadar yetersiz beslenmezsen yeter boyun için sanıldığı kadar etkisi olmaz yediğin içtiğin şeylerin. Hayatının daha çok etkisi, mesela spor yap. Ben liseden mezun olduğumda nerdeyse benim kadar olan arkadaşlarım şuan 2-3 parmak kısalar. Çok değişkenlik gösterebiliyor yani.

İdeal bir boy değil mi ztn ben mi yanlış düşünüyorum daha uzamaya gerek yok bence yani "bildiğim kadarıyla iyi değilim bu işlerde" normal bir insan boyu

Yeni konular

Geri
Yukarı