17 yaşında sakala jilet vurulur mu?

Daha çok çıkmasından ziyade daha sert çıkmaya başlar zamanla.
Tavsiyem jilet vurmaman.
Yanlış bilgi, bu tabuyu ne zaman yıkacağız gerçekten bilmiyorum. Neyle keserseniz vücudumuzdaki herhangi bir kılı keserek kalınlaştırmak mümkün değildir. Ha belki yanlış uygularsan cildin tahriş olur orası ayrı. İstersen al istersen alma. kullandığın araç da fark etmiyor.

Sakallarım artık uzamaya başladı, arkadaşlarımdan fazla sakalım var, yüzüm babyface olduğu için çok rahatsız edici. Bir süre makineyle almaya başladım ama artık makine çok iyi almıyor, tatmin olmuyorum. Sizce bu yaşta sakal jiletle kesilir mi? Babama sorduğumda jilete vurursan daha çok çıkar demişti, kurt adam gibi gezmek istemiyorum etrafta.

Jilet vurunca daha çok çıkmaz efenim. Makine ile aynı çoklukta çıkar. Doğru biliniyor ama yanlış bu.

Hangi makine jilet gibi sıfırlayabiliyor temizinden ? Ben yüzümde sakal olmasını hiç sevmediğimden dolayı her hafta sıfırlıyorum jilet ile. Jiletin yerini tutabilecek makine (inanmıyorum gerçi abartı geliyor) biliyorsanız link atın inceleyelim.

15 yaşındayım Bundan 2.5 hafta önce bıyıklarımı jilet ile aldım çok pişmanım. Bakır gibi bıyık çıktı ve çok hızlı uzadı.
Çok hızlı uzadı öyle bir şey yok sana öyle gelmiştir. Yine aynı kalınlıkta çıkar lakin jiletle aldığın için uçları sivri olur ve kaşınabilir rahatsız olabilirsin vs. Ama "KESİNLİKLE KALINLAŞTIRMAZ".

Şu an 17 yaşındayım, 16 yaşında jilet vurmaya başladım ve jilet vurduğum için herhangi bir artış olmadı. Uzun zamandır jilete vuruyorum, artık yavaş yavaş yetişkinliğe doğru geçtiğim için kendiliğinden fazla çıkmaya başladı (bana göre fazla, sadece yanlarda biraz çıkıyor o da 2 hafta bırakırsam). Yani öyle fazla çıkartma gibi bir etkisi yok.

Bu tarz makineleri al hem kullanimi kolay hem jilet gibi kesiyor.

Dosya Ekleri

• images (7).jpeg
    images (7).jpeg
    14 KB · Görüntüleme: 34

Geri
Yukarı