17 yaşındaki Ayşegül Aydın'ın Afgan katili: Ben yapmadım kendisi düştü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kocaeli'nin Gebze ilçesinde Afgan şahıs tarafından adım adım takip edilen ve başına taşla vurularak öldürülen 17 yaşındaki Ayşegül Aydın'ın duruşmasında gerginlik yaşandı. Afgan şahsın, "Ben yapmadım, kendisi düştü" ifadesi üzerine çılgına dönen Ayşegül'ün kardeşinin elindeki jiletle saldırıya geçmeye çalıştığı öğrenildi.

Bilmeyenler için duruşmaya sebep olan olay: Kaçak afgan şahıs 17 yaşındaki Ayşegül Aydın'ın evine yaklaşık 200 metre kala ormanlık alana çekip Ayşegül Aydın'a saldırdı. Ayşegül Aydın'ın kendini savunması sırasında kafasını taşla ezdi. Sonrasında cinsel saldırıda bulundu. Olaydan sonra baygın şekilde abisi tarafından bulundu ve 5 ay boyunca yaşam mücadelesi verdi ve hayatını kaybetti.

Duruşma sırasında da katilin kilo aldığı ve pahalı kıyafetler ile duruşmaya çıktığı görüldü. Katil "Ben yapmadım kendisi düştü" şeklinde ifade verdi.

İfadenin ardından Ayşegül Aydın'ın abisi Esat Aydın jilet ile tercümana saldırıda bulundu ve gözaltına alındı. Tercümanın yaralanması sonucu duruşma ertelendi.

Adliyenin dışında da baba Metin Aydın, sanığın rahat tavırlarına tepki göstererek, gözyaşlarına hakim olamadı. Metin Aydın, "Hayallerim bitmiş benim. İnsanların içerisinde robot gibi dolaşan bir insan haline gelmişim. Çok zoruma gitti. Onun görüntüsünü gördüm. Saçlarını boyamış, en marka tişörtleri giymiş. Adamı tosun gibi beslemişler, kilo almış orada adam. Adamın huzuru, rahatı yerinde" dedi.

Bunları başımıza bela eden başta Tayyip olmak üzere hepsinin Allah belasını versin.

Dosya Ekleri

• canice-katledilen-aysegul-un-durusmasi-savas-12-15300568_o.jpg
    canice-katledilen-aysegul-un-durusmasi-savas-12-15300568_o.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 82
Kocaeli'nin gebze ilçesinde Afgan şahıs tarafından adım adım takip edilen ve başına taşla vurularak öldürülen 17 yaşındaki ayşegül aydın'ın duruşmasında gerginlik yaşandı. Afgan şahsın, "ben yapmadım, kendisi düştü" ifadesi üzerine çılgına dönen ayşegül'ün kardeşinin elindeki jiletle saldırıya geçmeye çalıştığı öğrenildi.

Bilmeyenler için duruşmaya sebep olan olay: Kaçak Afgan şahıs 17 yaşındaki ayşegül aydın'ın evine yaklaşık 200 metre kala ormanlık alana çekip ayşegül aydın'a saldırdı. Ayşegül aydın'ın kendini savunması sırasında kafasını taşla ezdi. Sonrasında cinsel saldırıda bulundu. Olaydan sonra baygın şekilde abisi tarafından bulundu ve 5 ay boyunca yaşam mücadelesi verdi ve hayatını kaybetti.

Duruşma sırasında da katilin kilo aldığı ve pahalı kıyafetler ile duruşmaya çıktığı görüldü. Katil "ben yapmadım kendisi düştü" şeklinde ifade verdi.

İfadenin ardından ayşegül aydın'ın abisi esat aydın jilet ile tercümana saldırıda bulundu ve gözaltına alındı. Tercümanın yaralanması sonucu duruşma ertelendi.

Adliyenin dışında da baba metin aydın, sanığın rahat tavırlarına tepki göstererek, gözyaşlarına hakim olamadı. Metin aydın, "hayallerim bitmiş benim. İnsanların içerisinde robot gibi dolaşan bir insan haline gelmişim. Çok zoruma gitti. Onun görüntüsünü gördüm. Saçlarını boyamış, en marka tişörtleri giymiş. Adamı tosun gibi beslemişler, kilo almış orada adam. Adamın huzuru, rahatı yerinde" dedi.

Yine mülteci yine can ve yine Türk mağdur nedir bu ya burası benim mi ülkem onun mu belli değil be.

Kocaeli'nin gebze ilçesinde Afgan şahıs tarafından adım adım takip edilen ve başına taşla vurularak öldürülen 17 yaşındaki ayşegül aydın'ın duruşmasında gerginlik yaşandı. Afgan şahsın, "ben yapmadım, kendisi düştü" ifadesi üzerine çılgına dönen ayşegül'ün kardeşinin elindeki jiletle saldırıya geçmeye çalıştığı öğrenildi.

Bilmeyenler için duruşmaya sebep olan olay: Kaçak Afgan şahıs 17 yaşındaki ayşegül aydın'ın evine yaklaşık 200 metre kala ormanlık alana çekip ayşegül aydın'a saldırdı. Ayşegül aydın'ın kendini savunması sırasında kafasını taşla ezdi. Sonrasında cinsel saldırıda bulundu. Olaydan sonra baygın şekilde abisi tarafından bulundu ve 5 ay boyunca yaşam mücadelesi verdi ve hayatını kaybetti.

Duruşma sırasında da katilin kilo aldığı ve pahalı kıyafetler ile duruşmaya çıktığı görüldü. Katil "ben yapmadım kendisi düştü" şeklinde ifade verdi.

İfadenin ardından ayşegül aydın'ın abisi esat aydın jilet ile tercümana saldırıda bulundu ve gözaltına alındı. Tercümanın yaralanması sonucu duruşma ertelendi.

Adliyenin dışında da baba metin aydın, sanığın rahat tavırlarına tepki göstererek, gözyaşlarına hakim olamadı. Metin aydın, "hayallerim bitmiş benim. İnsanların içerisinde robot gibi dolaşan bir insan haline gelmişim. Çok zoruma gitti. Onun görüntüsünü gördüm. Saçlarını boyamış, en marka tişörtleri giymiş. Adamı tosun gibi beslemişler, kilo almış orada adam. Adamın huzuru, rahatı yerinde" dedi.

İdam edilmesi gerek. Yapan şahsın canlı yayında.

Ah ah daha az önce mülteci konusu kilitlendi hocam yazacak gücüm kalmadı yani 14 yaşındaki Suriyeli çocuk 12 yaşındaki Türk çocuğu boğmuştu :(

Sabahtan beri haberlere bakarım, Tv'de bir kere bile bu olaylardan bahsetmiyorlar. Sevdiklerine sabır diliyorum, ne diyeceğimi bilmiyorum. Boğazım düğümleniyor 😓

Böyle haberler çıktıkça, hükümet üzerini örtüyor. Neden? Ne faydası var? Bence suçlu kimseleri cezalandırsa, halkın öfkesi bir nebze olsun azalır. Nedir bu Arap sevicilik?

Psikoloji biliminden habersizler. Böyle devam ettikçe bir yerde patlayacak. Umarım patlamaz ama olacak olan bu..

Eğer diyanet kendisine bağlı olan kurumlarda tecavüz taciz ve her türlü suçu işleyenlere gereken yaptırımı uygulayıp dürüst olsaydı kimse diyanetten nefret etmezdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı