1700 TL 2K 27 inch monitör önerisi

Bütçe
1700
Şu anda zaten en ucuz 2K monitör 1800TL ve 24" ne yazık ki.

27" ve 2K olan en ucuz monitör bu ve 75Hz tazeleme hızı var.

IPS panel olması bir avantaj film izlemek için. %99 sRGB oranı bulunuyor.
Umarım alınmamıştır. Edge LED arka aydınlatmaya sahip ve IPS panel olduğundan muhtemelen IPS glow da vardır. Ayrıca %99 sRGB gamutunu çoğu monitör sunabiliyor.

Umarım alınmamıştır. Edge LED arka aydınlatmaya sahip ve IPS panel olduğundan muhtemelen IPS glow da vardır. Ayrıca %99 sRGB gamutunu çoğu monitör sunabiliyor.
%99 sRGB'yi evet çoğu monitör sunabiliyor. Genelde VA paneller %120-140 oluyor zaten. IPS Glow zaten olması çok muhtemel çoğu kişiyi rahatsız etmiyor yine de.

%99 sRGB'yi evet çoğu monitör sunabiliyor. Genelde VA paneller %120-140 oluyor zaten. IPS Glow zaten olması çok muhtemel çoğu kişiyi rahatsız etmiyor yine de.
Hadi her şeyi boş verelim ama Edge LED arka aydınlatma benim için çok rahatsız edici. Edge LED olduğunu bilmediğim bir cihazda bile hemen anlaşılıyor.

Hadi her şeyi boş verelim ama Edge LED arka aydınlatma benim için çok rahatsız edici. Edge LED olduğunu bilmediğim bir cihazda bile hemen anlaşılıyor.
Arkadaşın bütçesi çok yok hocam 2K bir monitör için. Bütçesini arttırıp Viewsonic almaya karar vermiş. Güzel yapmış. Bütçe kısıtlı olmadığı sürece önermediğim bir model zaten.

Henüz sipariş vermedim bayram da girdi araya farklı bir öneriniz var mı 😊
%88 NTSC (CIE:1953) ve 10 bit. 1500 civarlarına düşüyor.
%100 NTSC.

Geri
Yukarı