17000 TL'ye PC toplama mı, PS5 mi?

Konsol oyunculuğu ile PC arasında inanılmaz fark var. Ne tarz oyunlar oynadığınız önemli. PC her işi yapabileceğiniz bir istasyon. 3d modelleme öğrenin, çizim yapın veya tasarım yapın. Konsola vereceğiniz para zaten alacağınız oyunlarla ilerde kendini amorti ediyor :D İhtiyacınıza göre optimum bir PC alın. 17.000 liranın hepsini oyun makinesi için harcamazdım. Yine de siz bilirsiniz.

PC yok sadece PS 4 var oda eski moda PS 4 fat olandan

Kesinlikle PC ve Xbox Series S alın. Xbox Series S alıp bir de üzerine Game Pass Ultimate alırsanız eğer, Hem oyun derdi çekmezseniz, hem de PC'den sıkılıp konsola ya da konsoldan sıkılıp PC'ye geçebilirsiniz.

Merhabalar arkadaşlar. Ben oyun için bir makine istiyorum, yani konsol da olabilir, PC de ama ikisinin arasında kaldım. PC alsam pişman olur muyum veya PS5 alırsam pişman olur muyum? Yardımcı olursanız sevinirim. İkisinin arasında kaldım. Özel oyunlar falan pek de önemli değil. Olsa da olur, olmasa da. Şimdiden teşekkürler.

Gürcistan'dan getirebilirsen 1500 DRAM yani 4500TL ediyor. PS5.

Biraz alta inip şu özelleştirmeleri yap:
1621588837828.png

13 bin gibi bir şey yapıyor, hayırlı olsun. Monitör, Game Pass vs. dahil etmedim.

Geri
Yukarı