172 boyla fitness yapmak

UTKU123161

Hectopat
Merhabalar, annemin boyu 160, babamın boyu 172 benim de yaşım 15-16 boyum 172 yaklaşık 6 aydır boyum uzamadı ve bende daha fazla uzayacağımı düşünmüyorum. 172 boyla fitness yapılır mı? Güzel durur mu? Şimdiden teşekkürler.

Benim de 15 yaşındayken boyum uzamıyordu kafama çok takıyordum 1.71 idim, 50 kiloydum, annemin boyu 163, babamın 175. Sadece babam ve dedem 1.70 üstü idi. Genetiğim hep 1.70 altı olduğu için ümidi kesmiştim, boyum uzamıyor bari vücudum olsun diye başladım şu an 17 yaşındayım boyum 1.78 kilom 72. Boyunu kafana takmayınca uzuyor :D Tabi genetikte önemli.

Benim de 15 yaşındayken boyum uzamıyordu kafama çok takıyordum 1.71 idim, 50 kiloydum, annemin boyu 163, babamın 175. Sadece babam ve dedem 1.70 üstü idi. Genetiğim hep 1.70 altı olduğu için ümidi kesmiştim, boyum uzamıyor bari vücudum olsun diye başladım şu an 17 yaşındayım boyum 1.78 kilom 72. Boyunu kafana takmayınca uzuyor :D Tabi genetikte önemli.
Umarım benim boyumda uzar :( sence 172 boyda güzel dururmu.

Umarım benim boyumda uzar :( sence 172 boyda güzel dururmu.
Benim bir arkadaşım var o da benimle beraber fitness'a başlamıştı, o salonda yapıyor benim evde aletlerim var evde çalışıyorum. Benden daha hırslı ve daha ağır çalışıyor vücudu çok iyi. Boyu 1.70 falan. Kas her vücutta güzel duruyor bence. Boyum uzamayacak diyordum ama yine de belki uzar diye engellememesi için squat, overhead shoulder press, deadlift gibi omurgaya dik basınç yapan hareketlerden uzak duruyordum içim daha rahat oluyordu.

unnamed.jpg

Hayatını kalıplara sokma minik kardeşim. Elalem ne der diye de düşünme. Hep istediklerinle yaşa. Ben istedim ve yaptım diyebilmeyi, ben böyle beğeniyorum diyebilmeyi öğren. Genel olarak görüş soruyorsan 1.80 altına fazla şişmek yakışmıyor bana sorarsan. Ancak kendine Taylor Lautner vücudunu hedef alabilirsin. Kendisi de kısa boyludur. Hatlarını belli edecek kadar yaparsan gayet yakışacaktır.

1601059494081.png

Geri
Yukarı