1750₺ monitör tavsiyesi

Bütçe
1750
%97 NTSC renk gamutu ve gerçek 8 Bit(genellikle 6Bit +FRC/A-FRC oluyor).
VA panel kabul ederseniz bu bütçedeki IPS'lerden iyidir. %90 dcı P3 ve 350 candela(cd/m²)
Bütçe artarsa %108 ARGB ile şenlenmek daha iyi olur.

Hocam 75Hz ve 27 inç kusura bakmayın ama galiba sadece monitör ü okumuşsunuz galiba.
O zaman mesaj atmayacaksın IPS yoksa. Adam oyuncu bilgisayarı toplamış, 144Hz olan monitör arıyor belli ki oyun oynayacak. Sende PS çalışması yapacakmış gibi gamut ve bit değelerini yazıp duruyorsun. 75 Hz canlı panel almaktansa 144Hz normal panel almak daha mantıklıdır.

@ulaselessar arkadaşımız senden önce attı o AOC monitörü, daha sonra mesaj düzenleme de tek seferde at. 3 kere elleştin o mesajınla.
Helal sana konuş

Bu fiyat bandına daha iyisi yok. Kullanıyorum harikadır.

Kardeş bu VA panel
demeyi unutmuşum galiba flat ekran arıyorum
Bu arada ekran kartım GTX 1650.

Son düzenleme:

Bu nasıldır.

Bu mu?

Yoksa bu mu daha iyidir.

O zaman mesaj atmayacaksın IPS yoksa. Adam oyuncu bilgisayarı toplamış, 144Hz olan monitör arıyor belli ki oyun oynayacak. Sende PS çalışması yapacakmış gibi gamut ve bit değelerini yazıp duruyorsun. 75 Hz canlı panel almaktansa 144Hz normal panel almak daha mantıklıdır.

@ulaselessar arkadaşımız senden önce attı o AOC monitörü, daha sonra mesaj düzenleme de tek seferde at. 3 kere elleştin o mesajınla.
Oyunlar CS gibi seçeneklerden mi ibaret? Ben ETS2, Forza, Assetto oynarken daha canlı renkler görmekten hoşlanıyorum.

Oyunlar CS gibi seçeneklerden mi ibaret? Ben ETS 2, Forza, assetto oynarken daha canlı renkler görmekten hoşlanıyorum.

PUBG, Forza Horizon 4, Dirt Rally, CS:GO, Valorant, Zula bu tür oyunlar.
Oyunlar CS gibi seçeneklerden mi ibaret? Ben ETS 2, Forza, assetto oynarken daha canlı renkler görmekten hoşlanıyorum.

Zula, Valorant, GTA 5, PUBG, Watch Dogs, Dirt Rally, CS:GO bu tür oyunlar.
VS

PUBG, Forza Horizon 4, Dirt Rally, CS:GO, Valorant, Zula bu tür oyunlar.

Zula, Valorant, GTA 5, PUBG, Watch Dogs, Dirt Rally, CS:GO bu tür oyunlar.
VS
İkisi arasından GN650.

O zaman mesaj atmayacaksın IPS yoksa. Adam oyuncu bilgisayarı toplamış, 144Hz olan monitör arıyor belli ki oyun oynayacak. Sende PS çalışması yapacakmış gibi gamut ve Bit değelerini yazıp duruyorsun. 75 Hz canlı panel almaktansa 144Hz normal panel almak daha mantıklıdır.

Hayır, benden önce kimse atmamış. Ne güzel konu açılmış, konuşulacak. Boş yere ortamı geren değişik bir çocuğun tekisin. Değerlerini yazmadan, onlara bakmadan monitör alıyorsan senin problemin canım. Hadi işine.

Yeni konular

Geri
Yukarı