1750 TL telefon önerisi

LG G4 note 4'ten bazı konularda çok daha iyidir. Kamera ve ekran olarak daha iyidir mesela. Hatta arayüz hızı olarak daha düşük işlemci olmasına rahmen çok daha hızlı çalıştığı söyleniyor denemediğimden bilemiyorum. Eksi yanları pili kullanınca aşırı hızlı düşer 4 k video kaydında özellikle çok hızlı düştüğü söyleniyor. Bide kalemi yok. :D Ama fiyatı ile rakipsizdir G4.

Bence LG G4, Note4'den ne kamerası iyi ne de ekranı iyi. Kağıt üstünde bilmiyorum ama ikisini de elime alıp kullandığımda kullanıcı hissiyatı olarak böyle düşünüyorum.

Ama tabiki G4, Note4'e göre çok daha uygun fiyata alınabiliyor.

G4 ekranı beyaz renkleri çok daha doğru veriyor. Renkli görüntülerdede abartı yok olması gerektiği gibi ve güzel ekranı var. Kamera olarak cok fazla bilmiyorum ama daha iyi duruyor.

Ben Samsung'un süper AMOLED ekranlarından sonra başka ekran beğenemez oldum IPS LCD'ler sönük, renksiz, cansız geliyor. Siyah renkleri ve dolayısıyla derinlik hissini de Super AMOLED kadar iyi veren yok. Belki renkler doğal olmaya bilir dediğiniz gibi ama ona alışınca diğerleri çok kötü gözüküyor :D

lg-g4-vs-samsung-galalxy-s6-2-1500x1000.jpg

Note 4 ile arasında bu kadar fark yok tabi ama burdaki gibi beyazları çok iyi veriyor renkler doğru ve güzel. Ben note 4 kullanıcısı olarak G4 ekranının daha iyi olduğunu düşüyorum.

G4 ekran olarak NOTE 4'e göre daha başarılıdır. Gerçeklik olarak daha iyi görüntü veriyor. Performans ve batarya olarak ise NOTE 4 daha iyi. Kamera ve fiyat konusunda ise G4 daha avantajlıdır. Arayüz olarak ise LG arayüzü Samsung Touchwiz arayüzüne göre bir adım öndedir. NOTE 4'ün arayüzü de gayet stabil ve performanslıdır.

G4 ekran olarak NOTE 4'e göre daha başarılıdır. Gerçeklik olarak daha iyi görüntü veriyor. Performans ve batarya olarak ise NOTE 4 daha iyi. Kamera ve fiyat konusunda ise G4 daha avantajlıdır. Arayüz olarak ise LG arayüzü Samsung Touchwiz arayüzüne göre bir adım öndedir. NOTE 4'ün arayüzü de gayet stabil ve performanslıdır.
Kelimesi kelimesine çok doğru bir açıklama. Her ayrıntısına aynen katılıyorum. :D

[QUOöyle merttrkz, post: 1835945, member: 96193"]Eki Görüntüle 153084
Note 4 ile arasında bu kadar fark yok tabi ama burdaki gibi beyazları çok iyi veriyor renkler doğru ve güzel. Ben note 4 kullanıcısı olarak G4 ekranının daha iyi olduğunu düşüyorum.[/QUOTE]
Siz oyle dusunuyorsaniz saygı duyarim.fikirlerinizi onemseyecegim.

@bacanak_33
Note 4 ekranı evet G4 kadar değil ama yine çok iyi bir ekrandır. Eksiklik hissettirmez. Yani ekranı kötü alınmaz gibi algı olmasın oldukça iyidir note 4 ekranıda. G4'e göre beyazları çok azıcık daha sarı gösterir ve renkleri birazcık abartılıdır o kadar. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı