18 bin TL'ye kadar laptop önerisi

Hayır. Neden yaratsın ki?
Hocam belli süre sonra sorun olur ısınır gibi şeyler yazmışlar kafam karıştı ondan hiç kullanmadım bir fikrim de yok yorumları görünce tedirgin oldum biraz
Hayır. Neden yaratsın ki?
Hocam belli süre sonra sorun olur ısınır gibi şeyler yazmışlar kafam karıştı ondan hiç kullanmadım bir fikrim de yok yorumları görünce

Hocam belli süre sonra sorun olur ısınır gibi şeyler yazmışlar kafam karıştı ondan hiç kullanmadım bir fikrim de yok yorumları görünce tedirgin oldum biraz.

AMD'nin de, Intel'inde ısınan işlemcileri var. Isınmayı markaya bağlamak doğru olmaz. Bir sorun yaşatmaz. Bu bütçede bariz en iyi laptop önerdiğim Lenovo'dur.

AMD'nin de, Intel'inde ısınan işlemcileri var. Isınmayı markaya bağlamak doğru olmaz. Bir sorun yaşatmaz. Bu bütçede bariz en iyi laptop önerdiğim Lenovo'dur.
baktım hocam lenovo almaya karar verdim çok teşekkür ederim yardımlarınız için
hocam son olarak rahatsız ediyorum ama lenovo da rtx 3060 90w acer da rtx 3060 130w yazıyor arada fark var mı acaba

Son düzenleme:
Baktım hocam Lenovo almaya karar verdim çok teşekkür ederim yardımlarınız için
Hocam son olarak rahatsız ediyorum ama Lenovo da RTX 3060 90W Acer da RTX 3060 130W yazıyor arada fark var mı acaba?

Acer 95W hocam 130W değil yanlış yazılmış.

Hocam son olarak rahatsız ediyorum ama Lenovo da RTX 3060 90W Acer da RTX 3060 130W yazıyor arada fark var mı acaba?

Rahatsız etmiyorsunuz hocam. Acer'da 95W, Lenovo'da 90W var. Acer için yanlış yazılmıştır. Acer fark edilmeyecek kadar daha iyi ama yapı kalitesi konusunda Lenovo önde.

Geri
Yukarı