18 yaş altı banka kartı önerisi

Enes_1311

Hectopat
Daha fazla  
Banka hesabı açmak istiyorum. Yaşım 15. Hangi bankalar 18 yaş altına aidatsiz banka kartı veriyor? Yapı Kredi Play TLcard diye bir şey varmış aidat da yokmuş. Bu kart 18 yaş altı için alınabiliyor mu? Başka hangi bankaları önerirsiniz? Aidat olmaması lazım. İnternet bankacılığını da kullanacağım. Havale ve EFT de olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ne kadar birçok bankada hesap açabilseniz de bazı şubeler uğraşmak istemiyor veya çocuklara hesap açmadıklarını belirtiyorlar. Hatta maaş müşterisi olmanızı veya 25000 TL gibi para yatırmanızı isteyen şubeler bile var.

Yapı Kredi'ye velinizle birlikte giderek Yapı Kredi'den hesap açabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası'nda da rahatça hesap açabilirsiniz. EFT kısıtlaması dışında iyi bir seçenek olur. Size hesap açabilecek bir şube bulursanız Akbank'ı da tercih edebilirsiniz. Hiçbir bankada vadesiz hesaplardan hesap işletim ücreti veya benzer ücretler alınmıyor. "Aidat" gibi ücretleri düşünmenize gerek yok. :)

Banka hesabı açmak istiyorum. Yaşım 15. Hangi bankalar 18 yaş altına aidatsiz banka kartı veriyor? Yapı Kredi Play TLcard diye bir şey varmış aidat da yokmuş. Bu kart 18 yaş altı için alınabiliyor mu? Başka hangi bankaları önerirsiniz? Aidat olmaması lazım. İnternet bankacılığını da kullanacağım. Havale ve EFT de olursa iyi olur.

24 yaşından küçük ve öğrenci isen; eğlenmeyi, sinemada bir film izleyip arkadaşlarıyla paylaşmayı, gece sokaklarda şarkılar söyleyip, gündüz işine konsantre olmayı, müziği, mutluluğu, macerayı, keşfetmeyi seven herkeslerin kartı: Play TLcard!

Play TL Card 24 yaşından küçük isen diyor. Belki 18 yaş sınırı vardır emin olamadım. Başka kart olarak Papara ininal Tosla vb düşünebilirsin.

Her ne kadar birçok bankada hesap açabilseniz de bazı şubeler uğraşmak istemiyor veya çocuklara hesap açmadıklarını belirtiyorlar. Hatta maaş müşterisi olmanızı veya 25000 TL gibi para yatırmanızı isteyen şubeler bile var.

Yapı Kredi'ye velinizle birlikte giderek Yapı Kredi'den hesap açabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası'nda da rahatça hesap açabilirsiniz. EFT kısıtlaması dışında iyi bir seçenek olur. Size hesap açabilecek bir şube bulursanız Akbank'ı da tercih edebilirsiniz. Hiçbir bankada vadesiz hesaplardan hesap işletim ücreti veya benzer ücretler alınmıyor. "Aidat" gibi ücretleri düşünmenize gerek yok. :)

Velin ile yoğun olmayan saatlerde giderek hesap açma şansını arttırabilirsin. Sebep sorarsa staj için lazım vb. dersen açarlar büyük ihtimal.

Arkadaşımın babası İş Bankası'nda çalışıyor, biz küçüğüz, bir baktım İş Bankası'nın kartı var elinde. Sonra dedim "Bu ne?" O dedi "Benim kartım." Ben şaşırdım, o da "Çocuk kartı var." dedi, "Biliyorum." dedim. Özelliklerine baktığımda normalden pek bir farkı olmadığını öğrendim. Ben de alacağım ama aileler... Ne gerek var yavrum 1 kart yetmez mi, diyorlar. Neyse arkadaş çok haklı bence şu an en iyisi İş Bankası olabilir...

Banka hesabı açmak istiyorum. Yaşım 15. hangi bankalar 18 yaş altına aidatsiz banka kartı veriyor? Yapı Kredi play TLcard diye bir şey varmış aidat da yokmuş. Bu kart 18 yaş altı için alınabiliyor mu? Başka hangi bankaları önerirsiniz? Aidat olmaması lazım. İnternet bankacılığını da kullanacağım. Havale ve EFT de olursa iyi olur.

İş Bankası'nın ailen onaylayınca verdiği hesap var öneririm bende var her şeyi yapabiliyorum ama yine de Papara kullanmaya devam.

Babamın tanıdığı Akbank'ta çalışan biri var ona soracakmis. Akbank'ta internet bankaciligi, havale ve aidat ücreti yoksa ve 18 yaş altı oluyorsa onu almayı düşünüyorum. Veya Yapı Kredi play TLcard ikisinden biri. Onerileriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı