18 yaş altı banka kartı önerisi

Başka seçenek var mı hocam?

Velinle gidersen açarlar herhalde ya fikrim yok ama İş Bankası Nays kullanmanı öneririm ben şu anlık McQueen Prey'in de dediği gibi Enpara açarsın 18e girdiğinde en iyisi Enpara sanırım.

İş Bankası ve Nays ile başlayın paparanızda olsun işiniz düşünce 1-2 lira komisyon verip Papara'ya yükleme yaparsınız.

Hocam Nays'ı ve Papara'yı aktif olarak kullanıyorum zaten. Sadece şu an şey de sıkıntı yaşıyorum dolap üzerinden satış yapacağım IBAN kısmına paparanınkini girince olmuyor o yüzden para gönderimi değil de IBAN'a para atılabilmesi lazım.

İşi neden düşsün ki?

Daha az önce Nays ile para gönderebilirsin dedin.

Gönderebilir fakat İş Bankası ve Akbank arasında para transferi yapılamıyor.

Sebebini bilmiyorum.

Nays'ta aynı şekilde.

Hocam Nays'ı ve Papara'yı aktif olarak kullanıyorum zaten. Sadece şu an şey de sıkıntı yaşıyorum dolap üzerinden satış yapacağım IBAN kısmına paparanınkini girince olmuyor o yüzden para gönderimi değil de IBAN'a para atılabilmesi lazım.

Merak edip şimdi denedim harbi geçmiyor bu arada.

Öyle bir şey hiçbir yerde yazmıyor böyle bir kural yok.

Siz bir problem yaşamıssınız.

Papara IBAN'ına para atmak istediğinde geçmiyor para.

Öyle bir şey hiçbir yerde yazmıyor böyle bir kural yok.

Siz bir problem yaşamıssınız.

Papara ile ilgili bir problem olabilir fikrim yok. Çünkü sadece kendi hesabımdan değil hiçbir İş Bankası hesabından atılamıyor. Diğer bankalarda sorun yok.

Merak edip şimdi denedim harbi geçmiyor bu arada.

Papara IBAN'ına para atmak istediğinde geçmiyor para.

IBAN yerine kart ile yükleme yapmak daha mantıklı mesela ben Nays'ı kart bilgilerini kullanarak Papara'ya yükleyebiliyorum.

Geri
Yukarı