18 yaş altı Bitcoin alabilir mi?

Arda Korludağ

Hectopat
Yer
Andromeda
Yaşım 17 ve Papara hesabımdaki 100 TL gibi küçük bir para ile yatırım yapıp sonrasında işi büyütmeyi düşünüyorum. Ama yaşımın 17 olmasından dolayı hesap açabileceğim bir site var mı bilmiyorum. Ailemden birinin üzerinden kayıt olup yatırım yapabilir miyim?

Yok aga girmeyin elinizde çok para yoksa 100 TL ile hiçbir şey olmuyor yatırım ücreti çekme ücreti al/sat ücreti komisyon derken zarara uğradım. Kullandığım site BtcTurk. Sonra Expert Option a girdim onda da 70 TL kazıklandım bulaşmayın bunlara.

Yaşım 17 ve Papara hesabımdaki 100 TL gibi küçük bir para ile yatırım yapıp sonrasında işi büyütmeyi düşünüyorum. Ama yaşımın 17 olmasından dolayı hesap açabileceğim bir site var mı bilmiyorum. Ailemden birinin üzerinden kayıt olup yatırım yapabilir miyim?

100 TL ile bu işe girme daima paran yüksek olmalı.

100 TL ile bu işe girme daima paran yüksek olmalı.
Konuyu açalı 2.5 ay oldu şu an kripto para borsasındayım ve işi baya büyüttüm, isteği olanlar varsa girsin birkaç araştırma yapıp grafik okumayı, indikatörleri vs. öğrenip güzel paralar çıkarabilirsiniz bu arada evet 100 TL ile başlayabilirsiniz zamanla paranız artacaktır.

Konuyu açalı 2.5 ay oldu şu an kripto para borsasındayım ve işi bayağı büyüttüm, isteği olanlar varsa girsin birkaç araştırma yapıp grafik okumayı, indikatörleri vs. öğrenip güzel paralar çıkarabilirsiniz bu arada evet 100 TL ile başlayabilirsiniz zamanla paranız artacaktır.

Merhaba, ben de 17 yasindayim. Nasil kayit oldun vs.? Ben de 100 TL yatırıp kazanabilir miyim? Bana da soyler misin nasil kazandığıni?

Yeni konular

Geri
Yukarı