18 yaş altı Bitcoin alabilir mi?

Beyler ben ether veya Bitcoin'e girmek istiyorum ama hiç aileye bulaşmadan ve alım sat yaparak kazma falan uğraşmadan bir miktar param var nasıl girebilirim?

Power target nedir ? Ekran kartının gücünümü kısıyoruz bide evet 6-7 dolar benim için iyi bir kazanç fakat bilgisayar 7/24 açık kalmayacak değilmi ?
Yani evet verdiğim rakamlar 24 saat için. Ne kadar çalıştırırsanız ona göre artar. Kartın güç tüketimini kısmanız gerekiyor elektrik verimliliğini arttırmak için. Belli bir noktaya kadar çok hashrate düşmeden kısabilirsiniz güç tüketimini.(Power target)
RTX 2060 ile hangi coinde mining yapabilirim zarar etmeden?
Etheryum. Yine yazdığım rehberi kullanabilirsiniz.

Beyler ben ether veya Bitcoin'e girmek istiyorum ama hiç aileye bulaşmadan ve alım sat yaparak kazma falan uğraşmadan bir miktar param var nasıl girebilirim?
Herhangi bir borsayı kullanabilirsiniz. BtcTurk tavsiye ederim. Papara kart veya EFT ile yatırabilirsiniz.

Yani evet verdiğim rakamlar 24 saat için. Ne kadar çalıştırırsanız ona göre artar. Kartın güç tüketimini kısmanız gerekiyor elektrik verimliliğini arttırmak için. Belli bir noktaya kadar çok hashrate düşmeden kısabilirsiniz güç tüketimini.(Power target)

Etheryum. Yine yazdığım rehberi kullanabilirsiniz.

Herhangi bir borsayı kullanabilirsiniz. BtcTurk tavsiye ederim. Papara kart veya EFT ile yatırabilirsiniz.
18 yaş altı BTC kayıt olunuyor mu?

Konuyu açalı 2.5 ay oldu şu an kripto para borsasındayım ve işi bayağı büyüttüm, isteği olanlar varsa girsin birkaç araştırma yapıp grafik okumayı, indikatörleri vs. öğrenip güzel paralar çıkarabilirsiniz bu arada evet 100 TL ile başlayabilirsiniz zamanla paranız artacaktır.

Hangi siteden girdiniz hocam? 18 yaş altını hangi site kabul ediyor?

Konuyu açalı 2.5 ay oldu şu an kripto para borsasındayım ve işi baya büyüttüm, isteği olanlar varsa girsin birkaç araştırma yapıp grafik okumayı, indikatörleri vs. öğrenip güzel paralar çıkarabilirsiniz bu arada evet 100 TL ile başlayabilirsiniz zamanla paranız artacaktır.
kanka instagram var mı detaylı konuşalım?

13 yaşımda btcturk hesabı açmıştım bir parola sıfırlama isteğimde yaşımı öğrenmişlerdi ve hesabımı kapattılar çünkü tc sormuşlardı ama ailene bir hesap açtırıp borsada işlem yapabilirsin ben şuan öyle yapıyorum. şu an bende 17 yaşımdayım
Selamünaleyküm Binance'de annemin ustune yapacağım ama banka karti yok. Olur mu oyle?

b
Konuyu açalı 2.5 ay oldu şu an kripto para borsasındayım ve işi baya büyüttüm, isteği olanlar varsa girsin birkaç araştırma yapıp grafik okumayı, indikatörleri vs. öğrenip güzel paralar çıkarabilirsiniz bu arada evet 100 TL ile başlayabilirsiniz zamanla paranız artacaktır.
Ben 16 yaşındayım, 100 TL civarında düşünüyorum. Hangi yerden alabilirim, hangi kripto parayı tavsiye edersin?

Yeni konular

Geri
Yukarı