18 yaş altı Bitcoin alabilir mi?

Hangi kripto para diye bir şey yok artışlar inişler çıkışlar oluyor 18 yaş ve üstü olman gerekiyor bir de işin dini boyutu var ona sen karar ver.
eğer yatırımı çok fazla tutmazsan kara borsaya girmez ve böylece günah değil dinen.
Binance'de de 18 yaş sınırı var. Yok mu şöyle yaş sınırı olmayan Exchange veya kripto al-sat sitesi?
bence yok ya çünkü devlet bu siteler sorunca bu kim diye tc kimlik vs veriyorlar.

Yaşım 17 ve Papara hesabımdaki 100 TL gibi küçük bir para ile yatırım yapıp sonrasında işi büyütmeyi düşünüyorum. Ama yaşımın 17 olmasından dolayı hesap açabileceğim bir site var mı bilmiyorum. Ailemden birinin üzerinden kayıt olup yatırım yapabilir miyim?

18 yaş altı nereden yatırım yaptın? Binance ve paribu gibi yerler 18 yaş altı kabul etmiyor, ben de yapacaktım yapamadım.

Konuyu açalı 2.5 ay oldu şu an kripto para borsasındayım ve işi baya büyüttüm, isteği olanlar varsa girsin birkaç araştırma yapıp grafik okumayı, indikatörleri vs. öğrenip güzel paralar çıkarabilirsiniz bu arada evet 100 TL ile başlayabilirsiniz zamanla paranız artacaktır.
Keşke hangi borsayı ve ödeme yöntemini kullandığınızı da söyleseydiniz.

Konuyu açalı 2.5 ay oldu şu an kripto para borsasındayım ve işi baya büyüttüm, isteği olanlar varsa girsin birkaç araştırma yapıp grafik okumayı, indikatörleri vs. öğrenip güzel paralar çıkarabilirsiniz bu arada evet 100 TL ile başlayabilirsiniz zamanla paranız artacaktır.
Merhaba discord kullanıcı adınızı alabilir miyim acaba?

Yok aga girmeyin elinizde çok para yoksa 100 TL ile hiçbir şey olmuyor yatırım ücreti çekme ücreti al/sat ücreti komisyon derken zarara uğradım. Kullandığım site BtcTurk. Sonra Expert Option a girdim onda da 70 TL kazıklandım bulaşmayın bunlara.
Bitcoin alıp satmak için ne kadar ücret istiyorlar ? Komisyon yani
Yurt dışındaki kripto para borsalarının bazılarında yaş limiti 15 ama türk borsalarında hesap açmak istiyorsan bir büyüğünün bilgileri ile aç sıkıntı olmayacaktır, önerim Türk borsası olarak Paribu ve BtcTurk, yabancı kripto para borsası olarak Bitfinex ve Binance zaten bunlarda da TRY ile yapılan işlem çiftleri var bunlar zaten global borsalar.

Şu an 610 TL var, daha fazla yapıp çekmiştim ihtiyaçlarımı almak için.

Discord aktif değilim.
Yabancı kripto para borsası ile Türk kripto para borsası arasındaki farklar nelerdir dostum ? Dogecoin binancecoin gibi kripto paralar Türk borsasında var mı ?

Minimal miktarlarla bir nebze öğrenmek için girebileceğimiz yaş sınırı olmayan borsa var mı acaba?
İnternette bir süredir arıyorum ancak herhangi bir çözüm bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı