18 yaş altı Bitcoin alabilir mi?

Konuyu açalı 2.5 ay oldu şu an kripto para borsasındayım ve işi baya büyüttüm, isteği olanlar varsa girsin birkaç araştırma yapıp grafik okumayı, indikatörleri vs. öğrenip güzel paralar çıkarabilirsiniz bu arada evet 100 TL ile başlayabilirsiniz zamanla paranız artacaktır.
100 TL İle başladın ne kadar katladın?

Konuyu açalı 2.5 ay oldu şu an kripto para borsasındayım ve işi bayağı büyüttüm, isteği olanlar varsa girsin birkaç araştırma yapıp grafik okumayı, indikatörleri vs. öğrenip güzel paralar çıkarabilirsiniz bu arada evet 100 TL ile başlayabilirsiniz zamanla paranız artacaktır.

Discord'unu atabilir misin?

Merhaba, ben de 17 yasindayim. Nasil kayit oldun vs.? Ben de 100 TL yatırıp kazanabilir miyim? Bana da soyler misin nasil kazandığıni?
Yurt dışındaki kripto para borsalarının bazılarında yaş limiti 15 ama türk borsalarında hesap açmak istiyorsan bir büyüğünün bilgileri ile aç sıkıntı olmayacaktır, önerim Türk borsası olarak Paribu ve BtcTurk, yabancı kripto para borsası olarak Bitfinex ve Binance zaten bunlarda da TRY ile yapılan işlem çiftleri var bunlar zaten global borsalar.
100 TL İle başladın ne kadar katladın?
Şu an 610 TL var, daha fazla yapıp çekmiştim ihtiyaçlarımı almak için.
Discord'unu atabilir misin?
Discord aktif değilim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200911-182231_Paribu.jpg
    Screenshot_20200911-182231_Paribu.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 6.994
13 yaşımda btcturk hesabı açmıştım bir parola sıfırlama isteğimde yaşımı öğrenmişlerdi ve hesabımı kapattılar çünkü tc sormuşlardı ama ailene bir hesap açtırıp borsada işlem yapabilirsin ben şuan öyle yapıyorum. şu an bende 17 yaşımdayım

Merhaba, ben de 17 yasindayim. Nasil kayit oldun vs.? Ben de 100 TL yatırıp kazanabilir miyim? Bana da soyler misin nasil kazandığıni?
Konuyu açalı 2.5 ay oldu şu an kripto para borsasındayım ve işi baya büyüttüm, isteği olanlar varsa girsin birkaç araştırma yapıp grafik okumayı, indikatörleri vs. öğrenip güzel paralar çıkarabilirsiniz bu arada evet 100 TL ile başlayabilirsiniz zamanla paranız artacaktır.
Bana da anlatır mısın nasıl kayıt oldun, bende 100 TL yatırıp kazanabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı