18 yaş altı için banka kartı

thklmz

Hectopat
Para çekip yatırma, TL'yi Euro'ya çevirip yatırım yapabilme ve harçlık biriktirme gibi işlemler için bir banka kartı açtırmak istiyorum. 18 yaş altı için bahsettiğim maddeleri karşılayan bir banka kartı var mı? (İş Bankası dışında)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Papara kullanıyorum. Papara bir cüzdan internet harcaması vs yapabiliyorsun bazı markalardan hatta indirimde sağlayabiliyorsun örneğin
Netflix %50 indirim vs. ben Netflix'i Papara'dan ödüyorumm daha birçok böyle şey var Spotify eczane vs. vs. Papara'nın amacı kar elde etmek değil hatta ücretsiz para transferi gerçekleştirebiliyorsun huh yoruldum.

Papara, İninal, Tosla ve Türkcell'in vardı bir tane. Paycell idi galiba.

En iyisi Papara olarak gösteriliyor. İninal ise en kötüsü deniliyor haksız sayılmazlar. Tosla arada kalıyor.

Para çekip yatırma, TL'yi Euro'ya çevirip yatırım yapabilme ve harçlık biriktirme gibi işlemler için bir banka kartı açtırmak istiyorum. 18 yaş altı için bahsettiğim maddeleri karşılayan bir banka kartı var mı? (İş Bankası dışında)

Ailenle bankaya gidip alabilirsin. Direkt sana vermiyorlar ama ailenle gidersen veriyorlar diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı