18 yaş altı için nasıl Ziraat Bankası genç kart çıkartılır?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus Laptop 16 - E0028NT AMD Ryzen 5 5600H 25GB RAM 1TB SSD 4GB GeForce RTX 3050 Ti 16.1 inç FHD 144Hz Windows 11
18 yaş altı Ziraat genç kartı çıkarmak için ne yapmam gerek?

18 yaş altı Ziraat genç kartı çıkarmak için ne yapmam gerek?
Bankkart Genç'den bahsediyorsan aynı zamanda kredi kartı olduğu için çıkarmayacaklar, sadece düz Bankkart alabilirsin. Fakat tek başına hesap açamazsın velin ile gitmen gerek, ayrıca şubeden de tek başına kart alamaz veya işlem yapamazsın. Ancak mobil bankacılık açarlarsa mobil bankacılıktan kendin istersin daha sonrasında.

İBAN'a ihtiyaç duyduğun için almak istiyorsan papara black card sipariş edebilirsin 18 yaş altına veriyorlar.

Kardeş anlamıyon mu vermezler konu sahibine yalan bilgi verme.
16 yaşındayım, İş Bankası ve Garanti BBVA'dan banka hesabım var. Ayrıca ikisinden de banka kartım mevcut?

17 yaşıma bugün girdim. 16 yaşımda Garanti, QNB, Akbank hesaplarım oldu. Aralarından biri maaş hesabım. (Stajyerim)

Anne ve babanız ile giderseniz hesap açıyorlar, ayrılmışlar ise biri yetiyor. Aralarından biri gelemezse banka belge veriyor onu imzalatıp veriyorsunuz.

Bankkart Genç'den bahsediyorsan aynı zamanda kredi kartı olduğu için çıkarmayacaklar, sadece düz Bankkart alabilirsin. Fakat tek başına hesap açamazsın velin ile gitmen gerek, ayrıca şubeden de tek başına kart alamaz veya işlem yapamazsın. Ancak mobil bankacılık açarlarsa mobil bankacılıktan kendin istersin daha sonrasında.

Şimdi normal Bankkart çıkaracağım velim de gelecek benimle bu şartlar altında çıkarabilirim değil mi 18 yaşının altında kaç yaş olursam olayım

16 yaşındayım, İş Bankası ve Garanti BBVA'dan banka hesabım var. Ayrıca ikisinden de banka kartım mevcut?
Sen özel banka ile devlet bankası arasındaki farkı bilmiyon mu bilader ?

Şimdi normal Bankkart çıkaracağım velim de gelecek benimle bu şartlar altında çıkarabilirim değil mi 18 yaşının altında kaç yaş olursam olayım
Yani cikartabilirsin ama Veli'nin olması gerek ziraat konusunda bişey diyemem genelde acmazlar ama özel bankalar açabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı