18 yaş altı kripto para alma yöntemleri nelerdir?

Hepinize çok teşekkür ederim. Ablamın adına hesap açtım ve onun adına olan banka kartı ile yatırdım. Çoğu arkadaş biliyordur ama benim gibi bilmeyen kişiler için; ininal seçeneğini seçecek arkadaşların ininal Plus'ı olması gerekiyormuş. Oda bir sürü doğrulama vesaire istediği için hem uğraşmak istemeyebilirsiniz hem de biraz süre alacağı için ben hiç ininal ile uğraşmadım. Banka kartı varsa daha iyi opsiyon olabilir. Tekrardan hepinize teşekkürler, iyi günler 🙂.

Hepinize çok teşekkür ederim. Ablamın adına hesap açtım ve onun adına olan banka kartı ile yatırdım. Çoğu arkadaş biliyordur ama benim gibi bilmeyen kişiler için; ininal seçeneğini seçecek arkadaşların ininal Plus'ı olması gerekiyormuş. Oda bir sürü doğrulama vesaire istediği için hem uğraşmak istemeyebilirsiniz hem de biraz süre alacağı için ben hiç ininal ile uğraşmadım. Banka kartı varsa daha iyi opsiyon olabilir. Tekrardan hepinize teşekkürler, iyi günler 🙂.

Kanka üzerinden bayağa geçmiş hiç kâr elde ettin mi

Kanka üzerinden bayağa geçmiş hiç kâr elde ettin mi
Yatırdığım paraya göre çok güzel katlamıştı, o zaman beni çok mutlu edicek kârlar vermişti ama hiç bilgim olmadığından acemi olduğumdan hep yükselmeye devam edebilir sandım aç gözlülük ettim ayı sezonuna yakalandım. Bu dogeden sonra da başka coinler almıştım ve zararın dibinin dibini gördüm. Çok da iyi oldu. Yatırdığım binlerce liradan 1.5 -2 sene boyunca bakiye 200 lirayı geçtiğinde umutlanır hale gelmiştim. O süre boyunca da iyice öğrendim ve birkaç aydır daha yüklü parayla fena kârlar almıyorum çok şükür. Deneyim tecrübe oldu. Yeni başlayacaklara tavsiye ben de çok görüp duyup pek dikkate almamıştım ama siz siz olun açgözlülük yapmayın, size yeten kârı alın ve sakın birini dinleyip (hele ki sosyal medyadaki kripto türemelerine) bütün paranızı o coine basmayın. Biraz daha işin içinde olmak istiyorsanız da grafikleri öğrenmeye çalışın. Çoğunluk grafiklere göre hareket edip belirlediğiniz hedefe gelince fırsatları tekrar değerlendirip öyle hareket edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı