18 yaş altında freelancer olarak iş yapabilir miyim?

banka hesabı ve freelancer hesabı açamayacağın için freelancer hesabını yaşını
yanlış göstererek açabilirsin ama banka hesabını tc kimlik ile anladıkları için
açamazsın ininal kart felanda geçerli değil

Kimsenin hayatını bilemezsiniz. 18 yaşı bırak, 15 inde iş hayatına zorunlu atılan binlerce kişi var. Kendimi de öyle görüyorum artık. Kimse kimseye bu devirde maddi destek olmuyor, çünkü olamıyor. Şikayet edecek çok yönü var bu konuların ama sadece şikayetle kalacağından uzatmaya gerek yok. Hayat zor, zalim, ayak uyduramayan sindirilmeye mahkûm kalıyor o kadar.

Banka hesabı ve freelancer hesabı açamayacağın için freelancer hesabını yaşını.
Yanlış göstererek açabilirsin ama banka hesabını T.C. Kimlik ile anladıkları için.
Açamazsın ininal Kart falanda geçerli değil.

Olur mu öyle şey. Şu an buradaki herkes 18 yaş altı ve freelancer çalışıyormuş. Yanlış biliyorsun banka nereden anlayacak reşit misin değil misin (!)zaten bionlukta sadece ininal ile çalışıyor. Banka hesabı kabul etmiyor (!)

Kimsenin hayatını bilemezsiniz. 18 yaşı bırak, 15'inde iş hayatına zorunlu atılan binlerce kişi var. Kendimi de öyle görüyorum artık. Kimse kimseye bu devirde maddi destek olmuyor, çünkü olamıyor. Şikayet edecek çok yönü var bu konuların ama sadece şikayetle kalacağından uzatmaya gerek yok. Hayat zor, zalim, ayak uyduramayan sindirilmeye mahkûm kalıyor o kadar.

Ailenden birini kaybettiğinde ve bir aile geçindirmek zorunda olduğunda şu anki hayatının hiç de zor olmadığını anlayacaksın.

Önemli olan tecrübe hocam. Siz böyle düşünüyor olabilirsiniz ama böyle düşünmeyen çok insanlar var ve öyle düşünmeyen insanlar da karşınıza çıkabilir.

Şimdi 30 yıllık mühendisten de iyi olduğunu iddia eder. Gerçi sen de haklısın 20-30 senelik mühendise iş yaptıracağımıza akıllı bıdıklara yaptıralım. İşimiz daha garanti olur değil mi? Yaş ile bunu kastettiğimi bile anlamıyor. Şahsen ben adam yerine koymazdım. Konuşmasından yaşını da anlardım. Benim düşündüğümün aksini düşünen 1 tane bile insanla karşılaşmadım iş camiasında.

Banka hesabı ve freelancer hesabı açamayacağın için freelancer hesabını yaşını.
Yanlış göstererek açabilirsin ama banka hesabını T.C. kimlik ile anladıkları için.
Açamazsın ininal Kart falanda geçerli değil.

Dostum neden yanlış bilgi veriyorsun ben 15 yaşında ailemin izni ile banka hesabı açtırdırdım böyle şeyler var yani ve 16 yaşındayım hala kullanıyorum.

Dostum neden yanlış bilgi veriyorsun ben 15 yaşında ailemin izni ile banka hesabı açtırdırdım böyle şeyler var yani ve 16 yaşındayım hala kullanıyorum.

Sen açmamışsın bak ailenin izni ile. Kart ailene ait sen sadece kullanım onayı almışsın. Kart sana ait değil. Üstünde senin adın yazıyor mu ondan bile şüpheliyim ama kart üzerinden işlenecek herhangi bir illegal durumdan ailen yanar.

Sen açmamışsın bak ailenin izni ile. Kart ailene ait sen sadece kullanım onayı almışsın. Kart sana ait değil. Üstünde senin adın yazıyor mu ondan bile şüpheliyim ama kart üzerinden işlenecek herhangi bir illegal durumdan ailen yanar.

Üstünde adım yazıyor?

Ne illegali ne anlatıyorsuuz ya açmışım işte ya ailem geldi imza attı banka kartı İş Bankası benim adıma ait üstündede yazılı T.C. Kimliğim ile de giriş yapıyorum internetten para yollamak için Allah Allah.

Geri
Yukarı