18 yaş için banka önerisi

Siz tam olarak ne istiyorsunuz?
Banka kartı dediginiz şey zaten borca girmeyen kendi çapında belirli avantajları olan karttır ve Papara'nın dolar al satta kestiği işlem ücreti bildiğim kadarıyla bankalardan daha fazla ve borsada yok.

Banka kartı kullanacağımı anlatmaya çalışıyordum sanırım yanlış anlaşılmışım. Papara'da dolar al-sat ve borsada yok.

Banka kartı kullanacağımı anlatmaya çalışıyordum sanırım yanlış anlaşılmışım. Papara'da dolar al-sat ve borsada yok.
Borsa yok ama dolar var
Screenshot_20230601_173655_Papara.jpg

Ayrıca paparada hisse varda yazmiyor orda tekrar bakarsanız sevinirim.

Borsa yok ama dolar varEki Görüntüle 1802471

Ayrıca Papara'da hisse varda yazmiyor orada tekrar bakarsanız sevinirim.

Hisse, dolar euro hesabı 2022'de kapatıldı. Araştırmanı öneririm.
"Yönetmeliğe dair ayrıntılar:
TCMB tarafından 1 Aralık 2021 tarihli resmî Gazete'de yayımlanan yönetmelik, Papara ve benzeri kuruluşların yetki ve sorumluluklarını belirliyor. Bu yönetmeliğin 15'inci maddesinin dördüncü fıkrasında, bu kuruluşların döviz satış işlemi yapamayacağı belirtiliyor."

Hisse, dolar euro hesabı 2022'de kapatıldı. Araştırmanı öneririm.
"Yönetmeliğe dair ayrıntılar:
TCMB tarafından 1 Aralık 2021 tarihli resmî Gazete'de yayımlanan yönetmelik, Papara ve benzeri kuruluşların yetki ve sorumluluklarını belirliyor. Bu yönetmeliğin 15'inci maddesinin dördüncü fıkrasında, bu kuruluşların döviz satış işlemi yapamayacağı belirtiliyor."
Anladım bende niye gelince haber ver yazıyor diyorum ne zamandır.

Dostlar biraz zaman geçti ama Enpara ve garanti arasında kaldım. Açıkçası size son olarak farazi bir soru sormak istiyorum. Diyelim ki olağanüstü bir olay oldu ve bankalar devlet tarafından kilitlendi. Garanti ve Enpara'da bu kilitlenmeye dahil mi?

İş Bankası tüm işlerimi görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı