18 yaşına girildiğinde direkt kredi kartı alınabilir mi?

EmirTokyurek

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 18'ime girmeme az bir zaman kaldı. Kendime ait bir kredi kartı edinmek istiyorum. 18 yaşıma bastığım gibi kredi kartı alabilir miyim? Halihazırda lisede okumaktayım. Cevaplarınız için teşekkürler. İyi sosyaller.

Merhaba. 18'ime girmeme az bir zaman kaldı. Kendime ait bir kredi kartı edinmek istiyorum. 18 yaşıma bastığım gibi kredi kartı alabilir miyim? Halihazırda lisede okumaktayım. Cevaplarınız için teşekkürler. İyi Sosyaller.

Alabılıyosun ıstersen sımdı banka kartı cıkar 18 de kredı kartı ama asgari ucretın bir kısmını kredı olarak cekebılıyosun

Üniveriste öğrencilerine bile maksimum 2,500₺ limitli kredi kartı veriyorlar ancak yine da şansını deneyebilirsin.
Sonrasında artıyor dert etmeyin 🙂

Şu ara 10000 benim ki, 100.000'e kadar anında kredi alabiliyorum. Muhtemelen yakın zamanda kredi kartı limitim otomatik artacaktır. 15 - 17 arasına otomatik artar gibi geliyor. Zorlasam 20 yapabilirim gibi gibi.

Merhaba. 18'ime girmeme az bir zaman kaldı. Kendime ait bir kredi kartı edinmek istiyorum. 18 yaşıma bastığım gibi kredi kartı alabilir miyim? Halihazırda lisede okumaktayım. Cevaplarınız için teşekkürler. İyi Sosyaller.

Sene 2018'de 18 yaşımdayken Garanti'den hesap açmak istedim.
Hesabı açtıktan sonra kart talebinde bulundum ancak banka personeli tarafıma kredi kartı çıkmayacağını söyleyerek işleme devam etmedi.
Daha sonra mobil bankacılıktan giriş yapıp Garanti Öğrenci Kredi Kartına başvurdum. Kart başvurusu esnasında gelir türünüzü ve aylık gelir beyanında bulunmanızı isteyecek.
Gelir türü olarak kirayı işaretledim ve alabileceğim limite göre o zaman gelirimi yazdım.
Sonuç tabii ki olumlu sonuçlandı.

Siz de dediğim gibi önce bankaya gidip hesap açtırın. Daha sonra mobil bankacılıktan hesabınıza bağlı kredi kartı çıkartın. Kartın öğrenci kartı olmasına dikkat edin.

Geri
Yukarı