18 yaşına girince kredi kartı alınabilir mi?

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 18 yaşına gireceğim kredi kartı çıkartmak istiyorum. Geçen yıl 3 ay süreyle sigortalı çalışmıştım. İş bankasında banka hesabım var ve düzenli olarak içine para yatıyor. İş Bankası'na başvurursam daha kolay mı verirler? Hangi banka daha kolay verir, limit önemli değil.

Arkadaşlar 18 yaşına gireceğim kredi kartı çıkartmak istiyorum. Geçen yıl 3 ay süreyle sigortalı çalışmıştım. İş bankasında banka hesabım var ve düzenli olarak içine para yatıyor. İş Bankası'na başvurursam daha kolay mı verirler? Hangi banka daha kolay verir, limit önemli değil.

İş Bankası maaş müşterisi olduğunuz için daha kolay verecektir İş Bankası'na başvurmanızı tavsiye ederim.

Maaşım yok ayşık olarak 1000 ya da 1500 lira yatırıyorum sadece.

Şartlar nelerdir acaba? 18'ime girdikten 1 hafta sonra başvurmayı düşünüyorum.

Yaş ve güvenilirlik her önüne gelene vermiyorlar sen gene de dene almayı ama limit hakkında pek bir bilgim yok ama sana çok yüksek limitli kredi kartı vermezler.

Ben 18 yaşıma girdiğimde SGK'sız çalıştığım halde Ziraat Bankasın'a sms ile başvurarak 5250₺ limitli kredi kartı onaylattım. Yüksek limitli kredi kartı istiyorsan Denizbank, Akbank, İşbank iyidir. Ama ilk kez kredi kartı kullanacaksan düşük limitlerde almanı tavsiye ederim kullanım açısından. İşbank ile Akbank'ı tavsiye ederim. İlk İşbankasını dene. Onaylamazsa Akbank verir diye düşünüyorum.
Bu arada kartların yıllık ücretlerini ve kampanyaları gözden geçir. Ona göre çalışacağın bankayı seçmeni tavsiye ederim.

Ben 18 yaşıma girdiğimde SGK'sız çalıştığım halde Ziraat Bankasın'a sms ile başvurarak 5250₺ limitli kredi kartı onaylattım. Yüksek limitli kredi kartı istiyorsan Denizbank, Akbank, İşbank iyidir. Ama ilk kez kredi kartı kullanacaksan düşük limitlerde almanı tavsiye ederim kullanım açısından. İşbank ile Akbank'ı tavsiye ederim. İlk İşbankasını dene. Onaylamazsa Akbank verir diye düşünüyorum.
Bu arada kartların yıllık ücretlerini ve kampanyaları gözden geçir. Ona göre çalışacağın bankayı seçmeni tavsiye ederim.
Teşekkür ederim ben ya Yapı Kredi yada İş Bankası istiyordum kampanyalarından dolayı İş Bankasına sms ile başvurayım o zaman limit benim için önemli değil kredi skorum yükselmesi için alacağım 1000 TL limit yeter bikaç sorum olucaktı.

1.Bende senin gibi sms ile mi başvurayım yoksa internetten mi?
2.Aidatsız kredi kartı almam daha mı kolay olur ki benim için önemli değil aidat ücreti.
3.İş Bankası onaylanmassa hangi bankaya başvurayım sence Ziraat Bankasına mı başvursam senin gibi?
4.İş Bankasının Maximum Kartına başvurayım değil mi ? Genç kartına başvurmama gerek yok ne sigortalı çalışıyorum ne de öğrenciyim.

18 yaşında işsizim. İş Bankası bana 1000TL limit verdi. Bu ayın 22'sinde limitim 2000TL çıkacakmış. Sanırım kartı sıklıkla kullandığım için.

Şubeye gidip veya bankanın numarasını arayıp hesap açın. Sonra isterseniz dijital bankacılık uygulamasından kredi kartı talep edin veya mesaj atarak.

18 yaşında işsizim. İş Bankası bana 1000TL limit verdi. Bu ayın 22'sinde limitim 2000TL çıkacakmış. Sanırım kartı sıklıkla kullandığım için.

Şubeye gidip veya bankanın numarasını arayıp hesap açın. Sonra isterseniz dijital bankacılık uygulamasından kredi kartı talep edin veya mesaj atarak.
Siz nasıl başvurdunuz acaba mobilden mi mesaj atarak mı? İş Bankasında banka hesabım mevcut aylık ortalama harcamam 1.600 TL gözüküyor. Hangi Karta başvurdunuz (Maximum,Maximum Gold,Maximiles,Maximum Genç...)? Birde 18 yaşıma girdikten 1-2 gün sonra başvurursam olur mu?
Kusura bakma çok soru sordum :(

Geri
Yukarı