18 yaşına girince kredi kartı verirler mi?

Universite 3.siniftayken part time komilik yapiyordum, isbankasina gidip kredi karti istedim, 50k ihtiyac kredisi, 2 ay sonra da 70k limitli kredi karti vermislerdi, hala o hesabi kullaniyorum, su an limit 123k. Gelirin yoksa 2k'yi bile zor verirler. Part time ise girin azicik hayati ogrenin calisan adam yorulmaz

Bana vermediler.
Bana sizin bankanızdan istemiyorum diye 50 kere dememe rağmen kargolamışlar. Bi de fiyakalı versiyonunu kargolamışlar. Milletinki sadeydi benimki premium'du. Sigorta asgariydi ama ona rağmen yolladılar yani.

Universite 3.siniftayken part time komilik yapiyordum, İş Bankası'na gidip kredi karti istedim, 50k ihtiyac kredisi, 2 ay sonra da 70k limitli kredi karti vermislerdi, hala o hesabi kullanıyorum, su an limit 123K. Gelirin yoksa 2K'yi bile zor verirler. Part time ise girin azicik hayati ogrenin calisan adam yorulmaz.

Hocam ben zaten aile şirketimizde çalışıyorum, ama sigorta daha yaptırmadık. Aile şirketi olunca da öyle istediğim gibi maaşlar alamıyorum, sonuçta ileride bana ev ve araba alınacak. Evli olmadığım içinde çok bir miktar vermiyorlar. Bende bazen alacağım ürünleri taksitle almak istediğim için çıkartmak istiyorum 5-10 k civarı. Sigorta yok, ama her ay 10k gelmesi yeterli mi?

Hocam ben zaten aile şirketimizde çalışıyorum, ama sigorta daha yaptırmadık. Aile şirketi olunca da öyle istediğim gibi maaşlar alamıyorum, sonuçta ileride bana ev ve araba alınacak. Evli olmadığım içinde çok bir miktar vermiyorlar. Bende bazen alacağım ürünleri taksitle almak istediğim için çıkartmak istiyorum 5-10 k civarı. Sigorta yok, ama her ay 10k gelmesi yeterli mi?

Bu banka dalgalarında kesinlike danıştığınız çalışanla da alakalı oluyor olay. Öyle katı ve keskin kuralları olduğunu düşünmüyorum. Verebilirler. Bankadan bankaya değişebilir.

10k'yi belgeleyen gelir raporu veya beyani olmali, ibandan gozuken para transferi gecerli sayilmaz muhtemelen, kira gelirin varsa ornegin kira kontrati, tapu gibi seyler istiyorlar. O tarz resmi bir beyan ile subeden basvur.

Geri
Yukarı