18 yaşına girince kredi kartı verirler mi?

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
Aslında işimiz gereği türkiyefinansla bayağı yakınız ve muhtemelen onlar bana verir, ama ben ailemden habersiz almak istiyorum, çünkü; aileme hesap vermek istemiyorum. Maaşımı abim paparama atıyor(10k civarı).

Hocam kredi yerine banka kartı açmak daha mantıklı olacak sizin için. Çünkü kredi kartında yanlış bir işlem yaparsanız borç vesaire gibi gibi sıkıntılar olabiliyor. Fakat banka kartında bu tür durumlar olmadığı için banka kartı sizin için iyi olur.

Hocam kredi yerine banka kartı açmak daha mantıklı olacak sizin için. Çünkü kredi kartında yanlış bir işlem yaparsanız borç vesaire gibi gibi sıkıntılar olabiliyor. Fakat banka kartında bu tür durumlar olmadığı için banka kartı sizin için iyi olur.

Tamamda taksit ödemeleri için alacaktım kredi kartını.

Banka hesabını açın. Zaten siz istemeseniz de zorla veriyorlar (kargoyla hesap açarken imzalayacağın
adresine gelir) aklınız kalmasın. Tek başınıza banka hesabı açarsınız sıkıntı yok. Vermezlerse mobil uygulamadan direkt alabilirsiniz. O da aynı şekilde adresinize gelir kargoyla.

Aslında işimiz gereği türkiyefinansla bayağı yakınız ve muhtemelen onlar bana verir, ama ben ailemden habersiz almak istiyorum, çünkü; aileme hesap vermek istemiyorum. Maaşımı abim paparama atıyor(10k civarı).

Sigortalı olarak çalışıyorsanız ve gelirinizin dekontu varsa garanti verirler diğer olaylara bir şey diyemeyeceğim.

Ortalama ne kadar limit verirler?
Asgari ücret için Yapı Kredi 2K başlangıç vermişti. Diğer bankaları hatırlamıyorum. Arttırabiliyorsun mesela 50k olan vardı işyerinde.

Geri
Yukarı