18 yaşına kadar sevgilimin olmaması normal mi?

Mergen Tengri

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Meslek
Tekno-Lokum
18 yaşındayım ve şu ana kadar hiç sevgilim olmadı. Bi çok kez gerçek anlamda aşık oldum ama açılamadım. Çirkin biri de değilim. Asosyel filanda değilim gayet dışa dönük sosyal biriyimdir. Arkadaşlarım hep haftada bir sevgili değiştiriyor ve bende kendimi kötü hissediyordum yani sanki yalnızmışım gibi.
Aseksüel falan değilim bu güne kadar çok kez aşık olmuşumdur ama bir türlü açılamıyorum. Eğer bir kızdan hoşlandıysam tamam bitti artık o kızla sağlıklı iletişim kuramıyorum.
Böyle elim ayağım birbirine giriyor, cümle kuramıyorum filan. Kıza açılamıyorum.
Sizce bu normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişiden kişiye değişir. Belki önümüzdeki 1-2 yıl içerisinde sevgilin olur.

18 yaşındayım ve şu ana kadar hiç sevgilim olmadı. Birçok kez gerçek anlamda aşık oldum ama açılamadım. Çirkin biri de değilim. Asosyel filanda değilim gayet dışa dönük sosyal biriyimdir. Arkadaşlarım hep haftada bir sevgili değiştiriyor ve bende kendimi kötü hissediyordum yani sanki yalnızmışım gibi.
Aseksüel falan değilim bu güne kadar çok kez aşık olmuşumdur ama bir türlü açılamıyorum. Eğer bir kızdan hoşlandıysam tamam bitti artık o kızla sağlıklı iletişim kuramıyorum.
Böyle elim ayağım birbirine giriyor, cümle kuramıyorum filan. Kıza açılamıyorum.
Sizce bu normal mi?

Bu konuda her zaman işinizi garantiye almanız lazım, atıyorum kızla 1-2 hafta konuşursunuz sonra kızın bir arkadaşına yazıp samimiyet kurmanız lazım arkadaşıyla konuşunca ağzından laf alın sevdiğiniz kız sizden hoşlanıyor mu diye sorun... Eğer söylemezse açık açık kıza sorun "friendzone"da mıyım değil miyim diye kız eğer friendzoneda değilsin derse işte o saatten sonra işiniz çok kolay, kızla buluşun ve onun sizden hoşlandığını bildiğiniz için rahat olabilirsiniz.

Geri
Yukarı