18 yaşında askere gitmek mümkün mü?

srknxdtr

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, ben lise son sınıf öğrencisiyim. 18 yaşındayım birkaç hafta sonra lise bitmek üzere ve askere gitmek istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Tecili bozdurursan gidersin. 18 yaşında celp çağrı kağıdı çıkar gitmek istiyorsan tecili bozdurur gidersin. 20 yaşında celp çıkar. 18 yaşında çağrı kağıdı gelir sana.

7 8 yerden baktım 20 yaşından önce gidebileceğin tek bir sitede yazıyor o da Gezginler. Bozdurma ayrı belki bozdurabiliyorsundir o ayrı ben gitmeyi diyorum.

18 19 da yapanları gördüm bakmaya gerek yok tecilini bozdur ilk celbe sağlık muayeni olup başvur kardeşim.Pat diye almıyorlar zaten.
Ben muafım zaten sağlık sebebiyle, benlik bi durum yok konuyu açana de onu. Emin olmak için baktım 8 yerin 7sinde mümkün değil bir tek Gezginlerde gidebilir yazıyordu.

Ben muafım zaten sağlık sebebiyle, benlik bi durum yok konuyu açana de onu. Emin olmak için baktım 8 yerin 7sinde mümkün değil bir tek Gezginlerde gidebilir yazıyordu.
Zaten 18 yaşında pat diye almıyorlar. 19 yaşına gireceğin yıl celp kağıdı geliyor yani çağrı kağıdı. 20 yaşına kadar zaten tecillisin eğer bozdurursan celp başvurusu yapıp gidebiliyorsun 20 yaşından önce. @srknxdtr

Geri
Yukarı