18 yaşındaki Emirhan Yalçın Suriyeli sığınmacı tarafından öldürüldü

Nereye kadar devam edecek artık bu?

Düşünceleriniz nedir?

Elinde kamera bir şeyler çeken Orta Doğu'lu Afgan Hintli Pakistanlı görür iseniz sorun ne için çekim yapıyor.
Bu şahıslar kadınları videoya alıp TikTok'ta sapık sapık konuşmalar yaparak hayat kadını yaftasinda bulunuyor.
Bunlara tepki vermez isek yolda tuttuğuna tecavüz etmeye çalışacaklar.
Bu insanlar eğitimsiz, radikalleşmeye müsaitler. Bunlarla bizim toplumumuzun bir arada yaşaması mümkün değil. Geçmişlerini bilmiyoruz, suçlular mı, geldikleri yerde adam mı öldürdüler, hırsızlık mı yaptılar, tecavüzcüler mi bilmiyoruz. Ama ellerini kollarını sallaya sallaya giriyorlar ülkeye.

Mülteci mi, terörist mi belli değil. Sözde savaştan kaçıyorlar ama burada masum kişilere zarar veriyorlar. Hiçbir faydası olmayan insanları almaları bir dert, bir de üzerine böyle terörist olmaları ayrı bir dert. Mülteci böyle mi davranır?
Vatanını saymayan birinden adam olmasını beklemek de garip.

Ooo siz gündem den Uzak kalmışsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu tarz konuları takip ediyorum ama bunu görmemiştim. Şuan size nefretimi anlatamam... Bu kadar iğrenç,pislik bir ırk daha görmedim hayatımda... Forumdan banlanmak istemiyorum o yüzden tek diyebileceğim bu...

Yeni konular

Geri
Yukarı