18 yaşındaki Emirhan Yalçın Suriyeli sığınmacı tarafından öldürüldü

Nereye kadar devam edecek artık bu?

Düşünceleriniz nedir?

Bu şahıslar, kadınları videoya alıp TikTok'ta sapık sapık konuşmalar yaparak hayat kadını yaftasında bulunuyor.
Bunlara tepki vermez isek yolda tuttuğuna tecavüz etmeye çalışacaklar.
Kendi ülkelerinde modern ve özgür kadın göremeyince şaşırıyorlar tabii. Ne yapacaklarını bilemiyorlar. Kadınlara hak bile vermiyorlar ki. Özgür giyinmelerine laf atıp izinsiz çekim yapmaları da ayrı bir rezillik. Suçsuz birini kendi akıllarınca suçlu göstermeye çalışırken kendi rezilliklerini belli ediyorlar. Sözde bir de inançlılar. 🤣
Mülteci direkt sokakta bile gezmemeli. Kampta tutacaksın, bu kadar. Bunlar artık güvenlik tehdidi, başka bir şey değil.
Bizde aksine vatandaşımızdan bile iyi hakları var… Bayramda tatile bile gidiyorlar. Ülkeye giriş yapmalarına izin vermek hata.
Vatanını saymayan birinden adam olmasını beklemek de garip.
En azından terörist gibi davranmasalar yine bir şey… Özgürlüklerini kazanmak yerine hazıra konuyorlar ama onun da limitlerini bilmiyorlar. Burada masum birini öldüreceklerine ülkelerini korumaya çalışabilirlerdi ama tabii ki güçleri yetmiyor. Oranın bile sadece çöpü buraya geliyor.

Vallahi fazla oldular artık dedik sınırları açtık hadi bir yere kadar tamam da kendi ülkemizin insanına bulaştılar neredeyse özgürlüklerini kısıtlama çabasındalar ve gördüğümüz üzere şimdi de ve her geçen gün bu tarz haberler artıyor. Yani gelen geçeni alırlarsa böyle olur.Ülke yol geçen hanına döndü desek yeridir sanırım.

Baksanıza hocam, bu konuyu forumda açınca bile millet kin,nefret kusuyor malum ırklara karşı. Anlamış değilim ben bazı mee'leyen insanlar hangi akla hizmet savunuyorlar bunu? Hayır bir tane, bakın abartmıyorum sadece 1 tane mantıklı sebep istiyorum.

En azından terörist gibi davranmasalar yine bir şey… Özgürlüklerini kazanmak yerine hazıra konuyorlar ama onun da limitlerini bilmiyorlar. Burada masum birini öldüreceklerine ülkelerini korumaya çalışabilirlerdi ama tabii ki güçleri yetmiyor. Oranın bile sadece çöpü buraya geliyor.
Ülke boyutunda bir çöp kutusu haline gelmişiz, çöplerin öğütülmesi - çıkarılması gerek.

O zaman suçlu yine biz oluruz. Haberlerde görürüz; "Din Kardeşimizi canice vurdular" "Din kardeşlerimize saldırdılar" diye :D
Olursak olalım bu nedir arkadaş. Sevdiklerimize zarar gelmeyecekse varalım suçlu olalım. Yeter bıktım insanımızın, kadınların, çocukların bu olaylara maruz kalmalarından. Çok kanıma dokunuyor ki anlatamam. Bu zırtapozların bir tanesi yakınlarıma, sevdiklerime zarar versin, bunların yüzünden yakınlarımın birinin ayağı taşa takılsın şad olsun bunları mezarlarına baş aşağı gömeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı