18 yaşından kücük iken para kazanılır?

FFinack

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm. Öncelikle nasılsınız? Ben 18 yaşından küçük bir vatandaşım ve malum Türkiye'de olduğum için bu yaştan para kazanma isteğim oluyor çünkü aileme kendimi yük hissediyorum ve artık istediğim bir şeyde hesaplama yapmak yarine içim rahat bir şekilde harcayabileceğim paranın olmasını isterim. Nasıl bir iş yapabilirim?

Kafelerde vb. çalışabilirsin onun haricinde yazılım öğrenip freelance işler yapabilirsin yahut grafik tasarım vb.

Pek çok şey yapılabilir. Bilgisayar üzerine örnek bir video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Seyyar satıcılık, çıraklık, temizlikçilik, garsonluk.

Kafelerde vb. çalışabilirsin onun haricinde yazılım öğrenip freelance işler yapabilirsin yahut grafik tasarım vb.

Peki hangi yazılım dilini öğrenip kolayca yapabilirim ve yazılım ile freelance ne yapabilirim (bir de freelance nedir bilmiyorum birkaç kere karşıma çıkmıştı)

Arkadaşlar selamünaleyküm. Öncelikle nasılsınız? Ben 18 yaşından küçük bir vatandaşım ve malum Türkiye'de olduğum için bu yaştan para kazanma isteğim oluyor çünkü aileme kendimi yük hissediyorum ve artık istediğim bir şeyde hesaplama yapmak yarine içim rahat bir şekilde harcayabileceğim paranın olmasını isterim. Nasıl bir iş yapabilirim?
İnşaatta çalışabilirsin yorucu ama.

İnşaatta çalışabilirsin yorucu ama.

Seyyar satıcılık, çıraklık, temizlikçilik, garsonluk.

Pek çok şey yapılabilir. Bilgisayar üzerine örnek bir video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu dedikleriniz 15-10 yaş arası kişiler yapabilirimi.

Peki hangi yazılım dilini öğrenip kolayca yapabilirim ve yazılım ile freelance ne yapabilirim (bir de freelance nedir bilmiyorum birkaç kere karşıma çıkmıştı)

Bir şey diyeceğim sen kolayca öğrenebileceğin bir dili başkasıda öğrenebilir daha çok herkesin yapamayacağı şeylere yönelirsen kalifiye olursun istediğin paralarda çalışırsın.

Bilgisayarın CS2 kaldırır mı?
Evet ise.
İyi oynayabilir misin?
Evet ise.
Seçkin hesap alabilir misin?
Evet ise.
Seviye atladıkça kasa kazanırsın, kasaları satarak paranı en kötü 2 haftada çıkartısın ve bir süre sonra kar etmeye başlarsın.

Geri
Yukarı