28.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
28000
Hocam sizin bütcenizin altında ama söyleyeyim HP Victus 16 serisinden RTX 3050 Ti AMD Ryzen 5 5600H normalde testlerde 20-30 gösteriyor ama birkaç oynama ile 50-60 yapabildim bazen 20'ye çakılabiliyor ama oynuyorum ultrada.

Hocam son 2 ürün yapıştırın geçin bu fiyata böyle bir şey bulamazsınız artık bağırmasınada alışırsınız.
Arkada MC açık 3000 RPM dönüyor fan bir de derecelere bak, millete yanlış bilgi yaymaya devam.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-17 131656.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-17 131656.png
    419,4 KB · Görüntüleme: 26
Arkada MC açık 3000 RPM dönüyor fan bir de derecelere bak, millete yanlış bilgi yaymaya devam.

Boşta benim bilgisayarda 50 derece Minecraft da ana menude kalırsan normal kendim test ettim.

rtx 4060

Peki hiç laptop kullanmayan birisi olarak ilk laptopumu alıyorum önerileriniz için teşekkürler.

Hocam 80-90 derece normaldir korkmayın normaldir laptoplarda yük altında.

A
Ana menüde değilim, bedwarsdayım shader açık. Kaynağın yok sallıyorsun kafandan bağırıyor diye. Komik.

Hadi arkadaşım sen göz boyamaya devam et 🤓

Hocam 80-90 derece normaldir korkmayın normaldir laptoplarda yük altında.

Hadi arkadaşım sen göz boyamaya devam et 🤓
Evet göz boyuyorum, laptopu aktif olarak kullanıyorum hayatında dokunmadığın laptopa bağırıyor diyorsun. Ya kanıt sun ya da yanlış bilgi yay, kanıt olarakta gidip fanların "maksimum"a manuel olarak çekildiğini atma dostum benim.

Yeni konular

Geri
Yukarı