28.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
28000
Eski mesajların öyle demiyor kardeşim saldırmaktan başka bir önerin yok yanlış bilgi diye damga vurulan sensin ben değilim kendi gözümle gördüm ve almadım.
Evet, 1 gün sonra kendin yanlış bilgi yedin "tüm acerler sorunlu" diyerek. Böyle saçma konular açarsan gereksiz mesaj yiyeceğiz, konu dışına çıkıyorsun.

Ve hocam gayet ileriye dönük bir bilgisayar bildiğim kadarıyla 64 GB RAM'e kadar desteği var.

Evet, 1 gün sonra kendin yanlış bilgi yedin "tüm Acer'ler sorunlu" diyerek. Böyle saçma konular açarsan gereksiz mesaj yiyeceğiz, konu dışına çıkıyorsun.

Uzatan sensin her mesajıma saldırıyosun orada kaç kişi laf etmiş sadece bana yazıyorsun ve de Acer'lerin çoğu sorunlu evet internetten bir şey almak kumar gibi ama Acer'de neden ise daha fazla çünkü servisi ilgisizlerle dolu eski Acer yok artık unutun.

Ve hocam gayet ileriye dönük bir bilgisayar bildiğim kadarıyla 64 GB RAM'e kadar desteği var.

Uzatan sensin her mesajıma saldırıyosun orada kaç kişi laf etmiş sadece bana yazıyorsun ve de Acer'lerin çoğu sorunlu evet internetten bir şey almak kumar gibi ama Acer'de neden ise daha fazla çünkü servisi ilgisizlerle dolu eski Acer yok artık unutun.
Her mesajına laf atmıyorum, kanıtsız bilgi saçıyorsun. Ben de düzeltiyorum. Asus servisi de aynı HP de ilgisiz.

Her mesajına laf atmıyorum, kanıtsız bilgi saçıyorsun. Ben de düzeltiyorum. ASUS servisi de aynı HP de ilgisiz.

Acer servisinden çoğu kişi şikayetci HP'yi de ben kullandım mesela menteşem çatladı Adana bayağı sıcak bir yer ProBook kullanıyordum o zaman değiştirdiler kullanıcı hatası demeden.

Yeni konular

Geri
Yukarı