28.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
28000

Orix

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 28 bin lira bütçem var Gaming laptop almak istiyorum. Sorunsuz ısınması rahatsız etmeyen rahatça RDR 2 oynatabilecek laptop önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok fazla var ama RTX 3050 Ti lılara bakmayın bu bütceye RTX 4050 bile bulabiliriz RTX 3060 da bulabiliriz önereceğim modeller Lenovo IdeaPad Gaming 3 HP Victus 16 serisi 15 serisine bakmayın belki Acer hem ısınıp hem de deli gibi bağırması biraz sıkıntılı bana sorarsanız 30 biniraya çıkabilecekseniz HP Victus 16 serisinde RTX 4050'li bir sistem var 33 bine çıkarsanız RTX 4060'lı bir sistem var.

Hocam arkadaşın yeri olmayabilir gezen birisi olabilir konuyla alakasız şeyler yazmayın.

Hocam çok fazla var ama RTX 3050 Ti lılara bakmayın bu bütceye RTX 4050 bile bulabiliriz RTX 3060 da bulabiliriz önereceğim modeller Lenovo IdeaPad Gaming 3 HP Victus 16 serisi 15 serisine bakmayın belki Acer hem ısınıp hem de deli gibi bağırması biraz sıkıntılı bana sorarsanız 30 biniraya çıkabilecekseniz HP Victus 16 serisinde RTX 4050'li bir sistem var 33 bine çıkarsanız RTX 4060'lı bir sistem var.

Hocam arkadaşın yeri olmayabilir gezen birisi olabilir konuyla alakasız şeyler yazmayın.

RDR2'yi laptopta oynamak bana mantıksız geliyor.

RDR2'yi laptopta oynamak bana mantıksız geliyor.

Yoo ben oynuyorum mesela hiçde kasma yok tabii ultrada 50-60 FPS oluyor ama oynuyorum gezen biriyim ben masaüstünü her yere götüremem.

Bana da ama üniversite olduğu için mecbur almak zorundayım.

Ne.

Ne kullanıyorsunuz.

Hocam sizin bütcenizin altında ama söyleyeyim HP Victus 16 serisinden RTX 3050 Ti AMD Ryzen 5 5600H normalde testlerde 20-30 gösteriyor ama birkaç oynama ile 50-60 yapabildim bazen 20'ye çakılabiliyor ama oynuyorum ultrada.

Hocam son 2 ürün yapıştırın geçin bu fiyata böyle bir şey bulamazsınız artık bağırmasınada alışırsınız.

Önermelik durum şu. Laptop önermek. Laptoplar da gayet güzel kullanılır. 3 yıl laptop kullandım hiç bir sorun olmadı. Hem tercih meselesi hemde ihtiyaç. Çok gezen birinin (örnek veriyorum) masaüstü alması saçma.

Benim de aklımda bununla G870 vardı sana güvenip bunu alayım mı?

Hocam G870 ne berbat bunu alın 2 ürün diye güzel fiyat çekmişler harika bir fiyatı var sessiz bir şey istiyorsaniz bunun gibi 30 bin lirayı unutun.

Yeni konular

Geri
Yukarı