180 bin TL araç tavsiyesi

dansemacabre

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Yükseklisans
Otomatik vites, kronik sorunu olmayan, ağır hasar, pert kaydı bulunmayan, 90 bin km barajını geçmemiş, 2015 model üstü dizel araç arıyorum. Aklımdaki araçlar Skoda Rapid, Seat Toledo/Leon, Ford Focus, Opel Astra. Sizin tavsiye edebileceğiniz araç var mıdır?

İkinci el piyasasından nefret ettiğim için sıfır tavsiye ediyorum. Clio veya Hybrid Suzuki Swift bakın.
Edit: Bi ülkede aydan aya herşeyin fiyatı 10'ar 10'ar çıkar mı ya. Swift 220 olmuş.

Aile arabası olacaksa çok güçlü olmasa da genişliği ve rahatlığı sayesinde SSangyong XLV önerebilirim, sedan olarak Insignia olabilir.
Öyle araba konusunda çok bilgim yok fakat ailecek kullandığımızda bu araçlar diğerlerine göre daha F/P ve rahat geliyordu.

Kia / Cerato / 1.6 MPI / Comfort / ACİLL. 4 GÜN SONRA SATILMAZSA VAVACARSA VERECEĞİM. ACİLL sahibinden.comda - 926654400 bakabilirsiniz hocam. Sağlamlık olarak asla üzmez. Motorları dayanıklıdır. Biz 6 yıl 2011 kasasını kullandık 1 defa arıza vermedi. Konfor olarak da sorunu yoktur.
Pardon bu manuel miş.
Kia / Cerato / 1.6 MPI / Comfort / KIA CERATO OTOMATİK VİTES SATIŞA HAZIR sahibinden.comda - 908216851 şöyle değişiyim linki.
Dizel düşünüyorum hocam. Benzinli olacaksa da atmosferik olmaması lazım. Hantal arabaya binmiyor baba.

Geri
Yukarı