1800 TL oyuncu bilgisayarı toplama

bayram karacan

Femtopat
Daha fazla  
2. el oyun bilgisayarı almak istiyorum. Sahibinden'de buldum PC'ler ama anlamadığım için sormak istedim. Ben PC'de emulatorle Brawl Stars, PUBG Mobile, Valorant falan oynayacağım. Bunun için şu sistem yeterli mi?

İşlemci: Intel® Core i3-2100 işlemci (3M önbellek, 3,10 GHz) hızlı seri işlemcidir.

Anakart: ASUS H61M-K Intel H61 soket 1155 DDR3 2200MHz(OC) VGA & DVI anakart.

Ekran kartı: Intel Graphics 2 GB toplamda!

AutoCAD, Photoshop birçok programları hızlı ve seri şekilde.

World, Excel musabe programları yüklüdür! EBA ve Zoom hızlıdır.

Kullanabilirsiniz EBA Zoom çok hızlıdır.

Hard disk: 500GB

RAM: 8 GB DDR3 tek RAM slotludur, yükseltme yapabilirsiniz.

Monitör: [HP LED FULL HD 20 İNÇ ] klavye kasa kablo seti monitör hepsi.

Ofis programları kurulu, Windows 8.1 işletim sistemi!

GTA 5, PUBG Mobile, CS:GO, Knight, LoL, Metin2, Zula ve birçok oyunları oynarsınız.

Yoksa şu da var:

Intel(r)Core i3, RAM 8 GB, ekran kartı GeForce GT 730, DVD sürücü mevcut, uzerinde harddisk 500 GB, RGB fanlar, RGB LED serit, monitör Acer 18.5 inç, Rampage RGB oyuncu klavyesi, kablosuz mouse, monitör sifir ayarinda 2 ay oldu alali. Formatlanip oyunlar yeniden kuruldu. GTA 5, Blur, ETS 2, Crysis, Battlefield 3 oyunlari rahatlikla kaldirmakta. Donma kasma soz konusu değil, bakimlari yeni yapildi, formatlandi.

2. el oyun bilgisayarı almak istiyorum sahibinden de buldum PC'ler ama anlamadığım için sormak istedim bwn PC'de emulatorle Brawl Stars PUBG Mobile Valorant falan oynayacağım. Bunun için şu sistem yeterli mi?

İşlemci: Intel® core™ i3-2100 işlemci (3m önbellek, 3,10 GHz) hızlı seri işlemcidir.

Anakart: ASUS H61M-K Intel H61 soket 1155 DDR3 2200MHz(OC) vga&dvı anakart.

Ekran kartı: Intel Graphics 2 GB toplamda!

AutoCAD Photoshop birçok programları hızlı ve seri şekilde.

World Excel musabe programları yüklüdür! EBA ve Zoom hızlıdır.

Kullanabilirsiniz EBA Zoom çok hızlıdır.

Hard disk: 500GB.

RAM: 8 GB DDR3 tek RAM slotludur yükseltme yapabilirsiniz.

Monitör: [HP LED FULL HD 20 İNÇ ] klavye kasa kablo seti monitör hepsi.

Ofis programları kurulu Windows 8.1 işletim sistemi!

GTA 5 PUBG Mobile CS:GO Knight LoL Metin2 Zula ve birçok oyunları oynarsınız.

Yoksa şu da var.

Intel(r)Core i3 RAM 8 GB ekran kartı GeForce GT 730 DVD sürücü mevcut uzerinde harddisk 500 GB RGB fanlar RGB LED serit monitör Acer 18.5 inç Rampage RGB oyuncu klavyesi kablosuz mouse monitör sifir ayarinda 2 ay oldu alali formatlanip oyunlar yeniden kuruldu GTA 5 blur ETS 2 Crysis Battlefield 3 oyunlari rahatlikla kaldirmakta donma kasma soz konusu değil bakimlari yeni yapildi formatlandi.

"Kullanabilirsiniz EBA Zoom çok hızlıdır" : ne kadar hızlıdır hocam bir Porsche var mıdır?

Bütçeniz nedir?
1800 tl bütçem var 2. el pclere bakıyorum orta düzey pubg brawl stars volarent faln oynatsa montaj yaptırsa iyi olur varmı bilginiz yukardaki sistemler yaptırımı
"Kullanabilirsiniz EBA Zoom çok hızlıdır" : ne kadar hızlıdır hocam bir Porsche var mıdır?
baya komiksin kanka nasıl yaptın bu espiriyi

Bunu öneririm biraz daha bütçen artarsa RAM 2 adet almanı öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum PUBG Mobile istemiş iki sistemde de oynanmaz.

Dostum PUBG Mobile istemiş iki sistemde de oynanmaz.

Benim koyduğum sistemlerde de mi oynatmaz? Ama oynatır rahatlıkla diyorlar GTA 5 bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı