1800 TL’ye kadar TV önerisi

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, öncelik Hepsiburada’dan TV önerir misiniz? Güvenilir ve hizmeti iyi oldukça farklı siteler ve mağazalar da olabilir. Kaliteli ürün olması özellikten ve boyuttan daha önemli. Bütçe 2000'e kadar sarkabilir ancak ne kadar düşük olursa o kadar iyi. F/P ürünler olursa sevinirim. Teşekkürler arkadaşlar.

Valla hocam Sunny falan var da, ben bunları öneriyorum.
Screenshot_2019-04-21-09-32-58.jpeg
Screenshot_2019-04-21-09-33-03.jpeg
Screenshot_2019-04-21-09-31-17.jpeg
Screenshot_2019-04-21-09-31-22.jpeg

Türk malı düşünmüyoruz. Samsung'lar da epey küçük. Philips'in 109 ekranları falan var. Ancak bizim evde de Philips var ve siyahlar çok karanlık oluyor. Bu sıkıntı genel mi?

Türk malı düşünmüyoruz. Samsung'lar da epey küçük. Philips'in 109 ekranları falan var. Ancak bizim evde de Philips var ve siyahlar çok karanlık oluyor. Bu sıkıntı genel mi?
Renklere çok önem veriyorsanız LG marka bir televizyon öneriyorum, Renk kalitesi olarak LG ön planda.

LG renk kalitesi olarak iyi ama onun ürettiği panelleri kullanan markalarda var Awox, Sunny, Vestel gibi markaların bazı ürünlerinde görülebiliyor. Ben de takipteyim. Biz maksimum 2000-2200 TL'ye en az 49'' televizyon arıyorduk. Awox, Sunny'nin belli modellerini bulduk ama güvenemiyoruz yerli malı damgası olunca. Dalga geçmek amaçlı değil ama ne olacağını bilemiyoruz.

LG renk kalitesi olarak iyi ama onun ürettiği panelleri kullanan markalarda var Awox, Sunny, Vestel gibi markaların bazı ürünlerinde görülebiliyor. Ben de takipteyim. Biz maksimum 2000-2200 TL'ye en az 49'' televizyon arıyorduk. Awox, Sunny'nin belli modellerini bulduk ama güvenemiyoruz yerli malı damgası olunca. Dalga geçmek amaçlı değil ama ne olacağını bilemiyoruz.
Yemin ediyorum nokta tespit. Türk malı evet, vida sıkmak ile Türk malı oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı