188CM 56 kilo biri için kilo alma diyeti

Lokslaft

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
İyi sosyaller. 188 boya 55.5-56 kilo arası gidip gelen bir kiloya sahibim. 1 aydır spor yapıyorum. Spor bana kilo aldırdı fakat ben ciddi ciddi bir diyet listesi kullanmadım. Kas kütlemi arttırmak istiyorum. Vücut tipim ektomorf. Diyet önerisi olanlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim. Hedefim ideal kiloma çıkmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi Sosyaller. 188 boya 55.5-56 kilo arası gidip gelen bir kiloya sahibim. 1 aydır spor yapıyorum. Spor bana kilo aldırdı fakat ben ciddi ciddi bir diyet listesi kullanmadım. Kas kütlemi arttırmak istiyorum. Vücut tipim ektomorf. Diyet önerisi olanlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim. Hedefim ideal kiloma çıkmak.

Kalorini hesapla ondan sonra temiz bir şekilde ihtiyacından +500 daha fazla kalori al.

İyi Sosyaller. 188 boya 55.5-56 kilo arası gidip gelen bir kiloya sahibim. 1 aydır spor yapıyorum. Spor bana kilo aldırdı fakat ben ciddi ciddi bir diyet listesi kullanmadım. Kas kütlemi arttırmak istiyorum. Vücut tipim ektomorf. Diyet önerisi olanlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim. Hedefim ideal kiloma çıkmak.

Kardeşim o boyda olup o kiloda olman harbiden de ilginç ama daha da ilginci doktor görmeyip buradan yardım istemen. Sağdan soldan duyup rastgele yemeyi düşünme, vücudun belli ki alışkın değil, karaciğerine zarar verebilirsin. Diyetisyenden veya hiç olmadı kan değerleri için sağlık ocağından sıra almak imkansız değil, git kanını falan ölçtür. Diyetisyenden de bir liste yaptır spor yapacağını söyle. Yok yağ iç yok şunu ye bunu yut, sonra ciğeri eline alınca tekrar gelir bu adamlara sorarsın uyumlu ciğeri olan var mı diye.

Kardeşim o boyda olup o kiloda olman harbiden de ilginç ama daha da ilginci doktor görmeyip buradan yardım istemen. Sağdan soldan duyup rastgele yemeyi düşünme, vücudun belli ki alışkın değil, karaciğerine zarar verebilirsin. Diyetisyenden veya hiç olmadı kan değerleri için sağlık ocağından sıra almak imkansız değil, git kanını falan ölçtür. Diyetisyenden de bir liste yaptır spor yapacağını söyle. Yok yağ iç yok şunu ye bunu yut, sonra ciğeri eline alınca tekrar gelir bu adamlara sorarsın uyumlu ciğeri olan var mı diye.

Hocam yanıtınız için teşekkürler. Diyetisyene de gittim liste de verdi. Fakat verdiği liste bana ayda maksimum 1 kilo aldırdı. Kan değerlerimde sorun yok, iştahımın kötü olduğu sıralarda acaba düşük mü diye baktırdım, sorun yokmuş. Benim buraya soru sorma amacım ciddi anlamda 'kusana kadar ye' diyorlar ya hani ben ne yiyeyim bana ciddi ciddi bir liste yapsalar yardımı dokunacak. Çünkü ben gider kusana kadar ekmek de yerim ama bu bana kilo aldırmazsa ne faydası olur ki? Yanıtı görüp bulk diyeti olan arkadaşlar da yardımcı olursa sevinirim.

Geri
Yukarı