188CM 56 kilo biri için kilo alma diyeti

Hocam yanıtınız için teşekkürler. Diyetisyene de gittim liste de verdi. Fakat verdiği liste bana ayda maksimum 1 kilo aldırdı. Kan değerlerimde sorun yok, iştahımın kötü olduğu sıralarda acaba düşük mü diye baktırdım, sorun yokmuş. Benim buraya soru sorma amacım ciddi anlamda 'kusana kadar ye' diyorlar ya hani ben ne yiyeyim bana ciddi ciddi bir liste yapsalar yardımı dokunacak. Çünkü ben gider kusana kadar ekmek de yerim ama bu bana kilo aldırmazsa ne faydası olur ki? Yanıtı görüp bulk diyeti olan arkadaşlar da yardımcı olursa sevinirim.
Kanka seni ıslak ekmekle dövüp zorla yemek yedirtmek lazım.

Gün içindeki öğün sayını arttırmaya çalış sabah erken kalk ona göre. Yanında sürekli kuruyemiş bulunsun ara ara atarsın. Fıstık ezmesi, bebe bisküvisi, süt, muz, yulaf, bal bunları shake haline getirip içebilirsin.

Konu mizah konusuna dönmüş cevaplarla ama bence Diyetten önce Hormonlarını kontrol ettir kan tahlili dalan da olabilir. Tiroit'te problemler olabilir. Bu normal bir ağırlık değil çünkü. Hormonal bir bozukluk olabilir.

Hocam yanıtınız için teşekkürler. Diyetisyene de gittim liste de verdi. Fakat verdiği liste bana ayda maksimum 1 kilo aldırdı. Kan değerlerimde sorun yok, iştahımın kötü olduğu sıralarda acaba düşük mü diye baktırdım, sorun yokmuş. Benim buraya soru sorma amacım ciddi anlamda 'kusana kadar ye' diyorlar ya hani ben ne yiyeyim bana ciddi ciddi bir liste yapsalar yardımı dokunacak. Çünkü ben gider kusana kadar ekmek de yerim ama bu bana kilo aldırmazsa ne faydası olur ki? Yanıtı görüp bulk diyeti olan arkadaşlar da yardımcı olursa sevinirim.

Bir örnek vereyim, sade maden suyu içmek faydalıdır, mide asidini nötrler, sindirimi kolaylaştırır, cilde parlaklık verir vs. Dün bir arkadaş her gün 1 tane içiyorum, zararı var mıdır diye sormuş ve bir kişi ''mideni deler, ağır hasar bırakır'' tarzı şeyler yazmıştı. Yani burada dalgasına yazan veya tamamen yanlış bilgileri doğru gibi ortaya atan çokça insan var, o sebeple soru sormak gitgide zorlaşıyor burada. İster sağlık ister yazılım olsun. Bir seferinde de ben Google uzantılarla ilgili bir şey sormuştum birisi ne alakaysa çok gereksiz bir bilgiyi SS alıp atmamı istemişti. Mantıken problemimle hiçbir alakası yok neden SS istediniz diye sormuştum cevap bile vermemişti. Öylesine yazan, profili doldurmak için mantıklı mantıksız sallayan o kadar çok insan var ki...

Yeni konular

Geri
Yukarı