1900 TL 2. el ekran kartı önerisi

Bütçe
1900
GTX 950 daha iyi değil mi?

Sen sadece LoL ve CS oynuyorsan git GT 730 RX 550 GT1030 R7 250 HD 7850 almanı öneriyorum yok ben Mafia Hitman GT5 filan oynayacağım diyorsan git R9 290X veya RX 6400 filan al
Ama dediğim gibi LoL ve CS oynayacagım diyorsan fazla para harcamadan yukarıda söylediğim ekran kartlarını alıp para biriktirip DDR4 bir sistem kurana kadar idare edersin.

Sen sadece LoL ve CS oynuyorsan git GT 730 RX 550 GT1030 R7 250 HD 7850 almanı öneriyorum yok ben Mafia Hitman GT5 filan oynayacağım diyorsan git R9 290X veya RX 6400 filan al.
Ama dediğim gibi LoL ve CS oynayacagım diyorsan fazla para harcamadan yukarıda söylediğim ekran kartlarını alıp para biriktirip DDR4 bir sistem kurana kadar idare edersin.

GTA 5 oynuyorum aktif olarak.

Bir fark olmaz sana şöyle söyleyeyim eğer sen gider GTX 950 alırsan LoL ve CS de darboğaz yersin
GT5'ini rahat oynarsın arada bir donma takılma olur işlemci ekran kartına yetişemiyeceği için
Onun dışında bir sorun olmaz ama özellikle de LoL de çok fazla darboğaz olur FPS düşmesi olur söyleyeyim. İşlemci değiştirmekle de uğraşma zaten aralarında neredeyse fark yok çok az etki eder sen para biriktirip DDR4 bir sisteme geçmelisin DDR3 ile devam edemezsin bende şu an DDR3 deyim DDR4'e geçme zamanı geldi artık.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı