1900 TL'lik sistem

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir aydır uğraşıyorum paramın hakkını verecek ve paramın en iyi bilgisayarını toplamak için ve uzun uğraşlar sonucu böyle bir sistem toplamaya karar verdim bir bakar mısınız ? Eksiklerim var mı ? Varsa nedir söylerseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2014-12-12-16-42-30.png
    Screenshot_2014-12-12-16-42-30.png
    44 KB · Görüntüleme: 390
kardesim. islemciui. g 3258. olarak. degistirip 100 tl ye. bir sogutucu. alirsan. daha fazla performans. alirsin. ama overclock islemine. sicak. bakiyorsan. bence. ps4. alma cunku. steam de. guzel. indirimler. oluyor. buislem sana. 100 tl. kar birakir daha. iyi bir ekran karti alirsin

Yok o.c taraftarı değilim düşünmüyorum. Islemciyi g3258 yaparsam tamam ekran kartını daha iyi alabilirim bende oyun bilgisayarı topladım ama bu pentium olunca kafamı karıştırıyor. Daha onun üstünde i3 var sonra i5 sonra i7 bakalım daha ne çıkacak ben bunu 3-4 yıl kullanırım yani. Bu işlemci o yüzden iyi yani @atacan.ykl

Yok o.c taraftarı değilim düşünmüyorum. Islemciyi g3258 yaparsam tamam ekran kartını daha iyi alabilirim bende oyun bilgisayarı topladım ama bu pentium olunca kafamı karıştırıyor. Daha onun üstünde i3 var sonra i5 sonra i7 bakalım daha ne çıkacak ben bunu 3-4 yıl kullanırım yani. Bu işlemci o yüzden iyi yani @atacan.ykl
Ama şöyle birşey var işlemci değiştirmek ekran kartı değiştirmekten daha ucuza geliyor. Geçici bir süre 3258 kullandıktan sonra değiştirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı