1900TL dağ bisikleti önerisi

Makaleler
2
Yer
İzmir
Merhaba. Yaklaşık bütçem maksimum 1900 lira civarı. Dağ bisikletinden beklentim şehir içinde rahat bir sürüşe izin verebilmesi, konforlu olması, ergonomi yapılarına fiyatına göre uygun olması, gereksiz masrafa neden olmayacak.
Boyum 178 cm, kilom 94.05 kg. Yaşım 18.
Önerileriniz ne olacaktır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Yaklaşık bütçem maksimum 1900 lira civarı. Dağ bisikletinden beklentim şehir içinde rahat bir sürüşe izin verebilmesi, konforlu olması, ergonomi yapılarına fiyatına göre uygun olması, gereksiz masrafa neden olmayacak.
Boyum 178 cm, kilom 94.05 kg. Yaşım 18.
Önerileriniz ne olacaktır?
Hangi şehirde yaşıyorsunuz ve 2. el düşünüyorsunuz değil mi?

Dağda, toprak alanda sürmeyeceksen şehir bisikletlerine yönelmeni öneririm.
Dağ bisikletini şehirde kullanıp sonra şehir/yol karışık bisiklete geçmiş biri olarak öneriyorum bunu.

Dağda, toprak alanda sürmeyeceksen şehir bisikletlerine yönelmeni öneririm.
Dağ bisikletini şehirde kullanıp sonra şehir/yol karışık bisiklete geçmiş biri olarak öneriyorum bunu.
Hocam normal bisikletler artık beni taşıyamayacak kadar güçsüz kalıyorlar. Hepsinin de lastikleri patlıyor.

Hocam normal bisikletler artık beni taşıyamayacak kadar güçsüz kalıyorlar. Hepsinin de lastikleri patlıyor.
Saçmalık. 95 kilo babam 20 senelik şehir bisikletini gayette güzel sürüyordu. Bir kere dahi lastiği patlamadı. Ne dağ bisikletleri var 60 kilo adamı taşıyamayacak. Dağ bisikleti olsun, sağlam olur düşüncesi yanlış.

Ayrıca bu bütçede alacağımız sıfır dağ bisikleti çok götürmez sizi.

Geri
Yukarı